Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes az exébe?

Szerelmes az exébe?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy nagyon rossz természetű exbarátnője. 3 évet jártak, nem jöttek ki jól, amikor megismerkedett velem, szakított vele, a lány azóta férjhez is ment.

Jó viszonyban maradtak, néha találkozunk a lánnyal és a párjával (aki a barátom legjobb barátja). Amugy nem szoktak beszélgetni, vagy írogatni, csak nagy ritkán.

Nekem alapból nagyon jó természetem van, csak néha én is idiótán viselkedek, egyes helyzeteket nem tudok kezelni. Olyankor mondja, hogy élt már együtt hisztis nővel, és nem szeretné még egyszer, ha "Ex 2." leszek, nem marad mellettem.


Erre mindenki azzal jön, hogy tuti szerelmes az exébe, mert neki megengedte, hogy hisztis liba legyen, nekem meg nem, és jobb lenne, ha szétmennénk.


Tényleg szerelmes az exébe?


2014. nov. 10. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság, egész egyszerűen megunta, hogy a mellette levő nők hisztiznek, ezért nem akarja, hogy te is ezt csináld. Nem kell beleképzelni mindenfélét.
2014. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy informatikus ismerősön,és szerelmes az exébe. XD
2014. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!