Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a nőknek...

Miért van az, hogy a nőknek még a leszólítás témában is nagy igényeik vannak?

Figyelt kérdés
Nem elég nekik csak simán, hanem légy vicces, kreatív, stb. Nem túlzás ez egy kicsit?

2014. nov. 6. 20:01
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
#18: Szerintem hülyeség, hogy valaki csak idiótákat fog ki, akkor nagyon rossz körökben mozoghat. Én pl. levelezgettem egy lánnyal, ő is folyton nyafogott, hogy már mióta nincs senkije, meg hogy akikkel randizik, azok is mind hülyék stb., szóval a szokásos szöveg. Megadta a fb-ját, megjelöltem, írtam neki pár sort, hogy velem beszélgetett, de semmi reakció, és a megjelölést is elutasította. Ennyit erről, megérdemli a sorsát, mert bár nem vagyok főnyeremény, de bunkó sem, értelmesnek, normálisnak tartom magam. Szóval nem igaz, hogy őt csak a bunkók találták meg, de mindent elmondott róla a jellemtelen viselkedése, mert akkor írhatott volna annyit, hogy bocs, de nem jössz be nekem. Ezek után viszont nem értem az ilyen "nőket", csak nyafognak, de nem tesznek semmit, és esélyt sem adnak a normális ismerkedésre, arra viszont nincs agyuk, hogy azon elgondolkozzanak, hogy ők cseszik el a saját sorsukat.
2014. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

#19: A baj azzal van, amikor pont megmozdítjuk a valagunkat, és akkor vágódunk pofával bele a szarba, majd a mélybe süppedéshez maguk a nők is asszisztálnak pár centit lefelé. :) Sok-sok férfitársam ezért inkább nem is mer tenni semmit, ha egyszer biztos a bukás.


Miért nem kezdeményezünk a nőknél? Mert ti választotok! Ti szabjátok meg, hogy van-e esélyünk nálatok, vagy sem! Ez a szomorú valóság! Nekünk udvarolnunk kelljen, hogy ti dönthessetek, ez valahogy nem fair. Tudtommal kettőn áll a vásár, és egy nőnek is bele kéne dobni valamit a talonba, ha egyszer a férfi veszi a bátorságot a kezdeményezésre, ismerkedésre.

2014. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

#5

Biztos van. Fogadjunk itt is most rád írt vagy 20 ember, amint meglátták, hogy szingli magányos nő vagy. Én ilyet írnék a kutya se írna rám, elhiszed?

2014. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog az a fagyi visszanyalni sajna. Mindig jut majd pár pasi minden ujjukra.
2014. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
82%
Kíváncsi lenék, hogy akik itt nyavalyognak a nők hatalmas elvárásai miatt, mikor próbálkoztak be utoljára duci, pattanásos nőnél, aki nem szőrtelenített, sminkelte magát vagy öltözött divatosan.
2014. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
#24: Egy régi kedves kollégám mondta azt korábban, hogy amíg van fecske, addig van fecskeszar, s amíg van fecskeszar, addig van fecske. :)
2014. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
50%

" Miért nem kezdeményezünk a nőknél? Mert ti választotok! Ti szabjátok meg, hogy van-e esélyünk nálatok, vagy sem! Ez a szomorú valóság!"


Átgondoltad te amit ide leírtál? Naná, hogy én szabom meg, kinek van esélye nálam, ahogyan egy férfi dönti el azt, hogy ő meg akar-e próbálkozni vagy sem. Ha nem próbálkozik be, nem lesz semmi, ha igen, eldöntöm, hogy érdekel-e.

Tudod, nagyon rövid az élet ahhoz, hogy jutalomfalat legyek unalmas, fantáziátlan pasiknak és sajnálatból jöjjek össze velük. Főleg a nőgyűlölő fajtával van a gond, mert azokra meg szinte rá van írva hogy milyenek és messze el kell őket kerülni.

Szerintem nem bűn hogy annyit legalább elvárok amit én is adni tudok: intelligenciát, humort, kreativitást. Külsőre átlagos vagyok, a párom is az.

2014. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
sztem nagyon tulkomplikaljatok ezt az egesz temat de mind1 azok utan ahogy viselkednek egy kapcsolatban csodalkozom h kiirtad a kerdest egyaltaan. mindet akarnak a testukert csereben konkretan es ha nem nezel ki eleg jol vagy nem tudod kompenzalni a dolgaidat sok penzel akkor maris megy a kovetkezohoz. sok no felcsinalatja magat az alfaval aztan keres valami szerencsetlent aki eltartja meg neveli a kojket.
2014. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
#25: Nem erről van itt szó, és sokszor pont az "átlagos" lányoknak vannak irreálisan magas elvárásaik, nekem speciel nem fontos, hogy divatosan öltözzön vagy világszépe legyen valaki, sok "átlagos" külsejű lánnyal próbáltam ismerkedni, mert a cicababák nem kellenek, hát hadd ne mondjam, milyen eredményt értem el. Amúgy meg nincs semmi baj az elvárásokkal, ha a másik fél is tudja ezeket viszonozni. Pl. egy középszerű, szürke kisegér nőcske ne vágyjon überjópasi külsejű, társaság középpontja típusú fickóra, illetve ha pl. valaki intelligens, önmagáért tenni tudó stb. emberkét akar maga mellé, akkor ő maga se legyen már tehetetlen, folyton nyafogó, céltalanul élő valaki. És sokszor sajnos a nők is csak követelnek, de azt nem veszik észre, hogy cserébe ők bizony nem mindig tudnak túl sokat adni.
2014. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
64%

#27: Ha egyszer van párod, akkor szerintem te már nemigazán dönthetsz ilyenekről. Vagy ma már nem divat a monogámia? ;D


Viccet félretéve, jól át van ez gondolva. Gyakorlatilag minden döntési jog rátok van ruházva. Leszólítunk? Döntesz arról, hogy szóba állsz velem. Beszélgetni kezdünk? Döntesz arról, hogy érdekel-e téged egyáltalán a témakör, amiről éppen beszélek veled. Mondok egy teljesen hétköznapi poént? Te eldöntöd, hogy az vicces-e vagy sem. Látod, miden tőled függ, és nem a férfitól. Beszélek a hobbimról? Majd te döntesz, hogy meghallgatsz-e. El szeretném kérni a számod? Majd te döntesz, hogy odaadod-e. Szeretnélek megjelölni FB-on, hogy késő estig ott folytassuk az agymenéseinket? Majd te döntesz, hogy folytathatjuk-e. Szeretném, ha holnap megint találkoznánk? Majd te eldöntöd, hogy holnap szánsz-e rám egy kis időt. Látod, minden rajtad, rajtatok, nőkön múlik. És akkor a nők papolnak arról, hogy a férfiak eszközként kezelik őket? Lassan már mi vagyunk eszközök a nők kezében...

2014. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!