Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a nőknek...

Miért van az, hogy a nőknek még a leszólítás témában is nagy igényeik vannak?

Figyelt kérdés
Nem elég nekik csak simán, hanem légy vicces, kreatív, stb. Nem túlzás ez egy kicsit?

2014. nov. 6. 20:01
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
#6: Nyilván neked sincsenek ám elvárásaid, ha minden nőnek, akire valaha vágytál volt ötven másik udvarlója. Egyébként meg a többes szám második személy indokolatlan, pasi vagyok :P
2014. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ti még azon is ki tudtok akadni hogy úristen, olyan szar cigit nem fogsz szívni, még akkor se ha egyet kell elszívnod, akkor párválasztásnál miért ne lehetne valakinek komolyabb igénye annál mint hogy... Szia cica van gazdád?
2014. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
88%

Az nagy igénynek minősül, ha nem szeretjük a tirpákokat? Egy pasi azért szólít le egy lányt, hogy esetleg alakuljon valami, párkapcsolat, akármi... Egy párkapcsolatban nem árt, ha a felek tesznek egymásért. A férfi esetleg udvarol (tudom, ez a kifejezés egyre kevésbé ismert). Nem hiszem, hogy neked, vagy bárkinek jó benyomást keltene, ha egy srác rágót csámcsogva odaáll melléd, hogy "cső fäszikám"..


Az itt kommentelők meg minek akarnak leszólítani bárkit, ha gyűlölik a nőket?

2014. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
#7: Régen oké, de akkor beszélhetnénk arról a sok felelőtlen nőcskéről, aki diszkóból felmegy szobára egy vadidegennel, és bárkinek szétteszi a lábát. Vagy azokról, akik céltalanul, bármiféle jövőkép és tervek nélkül élnek a világban, és fogalmuk sincs, hogy mit kezdjenek magukkal. Úgyhogy sokszor pont a nők a "komolytalanok", akik "ki akarják élni magukat", blablabla. Másrészt meg ha komolyan vennék a gyereknevelést, akkor nem a mindzsójuk után mennének, hanem olyan pasit választanának, aki tényleg jó apa és jó férj/partner lehet, de a többségnek elég, hogy együtt tudnak bulizni, meg überhelyes a faszi, oszt' jónapot.
2014. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy valaki ezzel jön majd. Nem, egyáltalán nem a "Szia cica, van gazdid?" színvonalú leszólításokra gondolok. Hanem az alap leszólítós szövegekre, hogy nagyon szimpatikus, meg ilyesmik. Nem hiszem, hogy egy ilyen alapján kellene megítélni az illetőt, épp elég nehéz odamenni is, ha komolyan gondolja az ember.
2014. nov. 6. 20:18
 16/47 anonim ***** válasza:
#13: Én nem gyűlölöm a nőket. Én rühellem a nőket. ;D
2014. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
#15 Te jó ég, ezt a szöveget még sohasem hallottam... :)
2014. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több férfi ébred rá az ilyen dolgokra, most még a magas lovat ülik meg a nők, de úgy látom ez a fagyi visszafog nyalni, és ne a végleteket nézzük, mert az is jelent valamit ha egy nőt állandóan csak "tirpákok" (?) találnak be.
2014. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
57%

ha gyűlölöd a nőket mit szenvedsz velük?

én nem szeretem a szart, ezért nem nyúlok bele

rühelld nyugodtan, nem kérdezte senki.. furcsa, hogy a világ évezredek óta működik úgy, hogy a férfi udvarol, most valahogy nem jó... mivan skacok, meg kéne mozdítani a seggeteket?

kis korában minden fiú lovag akar lenni... tudjátok milyen egy lovag? lovagias.. nézzetek utána a szó jelentésének...

2014. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
19: olvasni azért még tudsz? Pont arról van szó, hogy megmozdítjuk mi a seggünket, csak nektek már az sem elég.
2014. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!