Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők milyen alapon állítják,...

A nők milyen alapon állítják, hogy a férfi dolga kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert régen így volt szokás? Sok minden megváltozott azóta, és egyáltalán nem tartom következetes dolognak, hogy a nekik kényelmes dolgokat megtartják, számon kérik. Nem arról van szó, hogy hárítani akarok, kezdeményezek én, ha arról van szó. Viszont nevetségesnek tartom, hogy a legtöbben csak várnak és várnak, hogy majd leszólítja őket a hercegük.

2014. nov. 3. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tesznek amit akarnak, mert náluk van az összes p*na.
2014. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek.

Ha nekem tetszik egy lány, akkor nyilván én kezdeményezek.

De ha esetleg én tetszem valakinek, akkor tegye már meg az első néhány lépést, különben honnan jöjjek rá, hogy bejövök neki?

20/f

2014. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon ritkán kezdeményeztem, amikor igen, azok csak alkalmi kapcsolatok voltak!


Lehet, maradi vagyok, de nekem fontos, hogy a férfi legyen férfi! És ehhez ez is hozzátartozik! Érezzem azt, hogy igenis, akar engem! Hogy bátor, nem fél megközelíteni...


Más dolog küldeni a jeleket... de akkor is a férfi tegye meg az első lépést!


Ha ehhez túl pipogya, akkor onnantól már nem tudnék teljes értékű férfiként tekinteni rá...

2014. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

mert a férfi a domináns,és az értelmesebb is.Az más kérdés,hogy nincs ami motiváljon,hiszen silány az árú legjava


a nők meg: aha,igen,aha,nem. válaszokat cserélgetve válaszolgatnak,és csak remélni merem,hogy,valamilyen szinten megértik amit mondok..tudod mint mikor állatokhoz beszélsz,és figyelnek,meresztik a szemük

2014. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: köszönjük az általánosítást! :D
2014. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva (meg ez gondolom sokakra igaz) én azért nem kezdeményezek, mert így is folyton ismerkedni próbálnak velem meg randira hívni, és nekem már ez is bőven sok, és terhes. Minek keresnék emellé még én is, ha válogathatok ilyen széles felhozatalból?

Szerintem sokaknál ez áll a dolog hátterében.

Nálam főleg az, hogy engem csak úgy tud valaki megfogni, ha ténylegesen ismerem, hetek alatt alakul ki, hogy valaki elkezdjen érdekelni, szóval ez teljesen elképzelhetetlen, hogy valaki idegenhez odamenjek pusztán a külseje miatt.

23L

2014. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Nézzünk egy esetet:

szórakozóhelyen szemezik egy nő és egy férfi. A nő egyértelmű jeleket dobál (mosolyog/pirul/babrálja a haját). Na mármost egy igazi fickó erre jóhogy lép, nem? :D

Viszont ha a nő megy oda hozzá szóba elegyedni vele, akkor a hapsi azt érzi, hogy könnyű préda és már nem is vonzza annyira.

Nem igaz?!? :) 25/ N

2014. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen elvárásom, csak eddig úgy hozta az élet, hogy szinte mindig a pasik kezdeményeztek. Tudok én is ha kell, volt is rá példa, csak az esetek többségébe nem kellett.
2014. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában a nők kezdeményeznek, csak nem direkt módon, verbálisan, hanem apró jelzésekkel (amiket érdemes felismerni).
2014. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy eddig az összes pasi aki iránt kezdeményeztem megijedt tőlem, vagy maga a kapcsolat nem tartott sokáig, esetleg csak futó kapcsolat volt. Úgy gondolom vannak még olyan férfiak akiket 'hajt a vadászösztön' és szeretik az olyan lányokat akik nem adják meg egyből magukat. És igen, tényleg vannak idegesítő, visszautasító lányok, de ilyen pasik is léteznek, attól még, hogy ilyet fogtatok ki nem kell általánosítani.
2014. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!