Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Nektek egy ügyvéd,...

Csajok! Nektek egy ügyvéd, vagy egy állatorvos jön be jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem az számít, hogy mit dolgozik, de most csak ennyi a kérdés... Minek örülnétek jobban, ha a pasitok ügyvéd, vagy ha állatorvos lenne?


Előre is köszi és a korotokat is írjátok oda!



2014. nov. 4. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, teljesen mindegy.
2014. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
amejik tobbet keres es jobban nez ki.
2014. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
28%
Szerintem az állatorvost jobban kedvelik, mert ha megbetegszenek, lesz helyben, aki meggyógyítja őket LOL
2014. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ja ez a két udvarlód? :D hát szerintem az állatorvossal jobban jársz, valószínűleg szereti az állatokat akkor meg annyira rossz nem lehet, az ügyvéd meg ugye bárkinek a bártját tudja fogni szóval kicsit kétszinű, na meg ugye a sok ügyfél... :D de ezek csak ilyen előitéletes dolgok szerintem amelyik személyiségre jobban tetszik de én a helyedben az állatorvosra voksolnék
2014. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4%
Ügyvéd.Határozott,tudja mit akar.
2014. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Ügyvéd határozott tudja mit akat vs. állatorvos imádom az állatokkal és egy csomó témánk lenne De pasinak az ügyvédet választanám :)
2014. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindegy a foglalkozása.
2014. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az àllatorvos szereti az állatokat, az ügyvéd meg egy állat! Legyenek egymásé. :)
2014. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mivel ügyvédekből csak öreg, túlsúlyos, kopasz, rosszabb esetben bajuszos ürgéket ismerek, még az állatorvosunk egy az egyben úgy néz ki mint George Clooney
2014. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Még nem volt egyik sem, úgyhogy nem tudom, hogy milyen általában egy ügyvéd vagy állatorvos.

Ügyvédet szerintem eléggé elfoglalhatja a munkája, és zavaros ügyekbe is keveredhet.

Állatorvosban tetszene, hogy állatokkal foglalkozik, azt gondolnám róla, hogy biztosan jószívű.

De ezek csak ilyen prekoncepciók látatlanban :)

2014. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!