Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg Társkereső Oldalak?

Meleg Társkereső Oldalak?

Figyelt kérdés
Sokan keresik életük szerelmét,de ITT.Kérném aki tud írjon ide meleg társkeri oldal címet,hadd adjanak fel ott hirdetést,mert itt igen zavaró,az értelmes kérdések pedig hátrébb maradnak!!

2014. nov. 3. 05:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül próbálkoznak egyesek itt a társkereséssel, mert ritka gyökér meleg társkereső oldalak vannak.


A pride.hu-n már jó ideje nem működött a hirdetésfeladás, újabban meg teljesen meghalt az oldal;

A leszbi.pinkvanilla tele van nőnek álcázott kanokkal meg biszex/kíváncsi IQ-nulla riherongy ribаncokkal;

Az angyalkak meg fizetős, amellett gagyi.


36 leszbikus

2014. nov. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én páromat (6 éve vagyunk együtt) a Woofdate nevű oldalon ismertem meg.
2014. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"értelmes kérdések" igen abból rengeteg van :)

sosem értettem, hogy miért zavarnak egyes embereket ilyen dolgok. lejjebb görgetsz és kész. engem csak a felvonulás zavar, mert elfoglalják az utat.

2014. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
planetromeo.com/eropolis.hu
2014. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
eropoliset hagyjuk telve van 40+ kövér csávóval cheatszobába meg minig veri valamelyik okádék ember a faszát -.-
2014. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nincs véletlenül olyan hely ahol TILOS a szexpartner keresése és csak kapcsolatkereséshez való? Egyébként van igény, de mégsem történik semmi az ügyben hogy legyen külön meleges részleg itt valahogyan és akkor mindenki boldog lenne. Woofdate milyen? Úgy hallottam hogy ilyen kövéroldal az, de javítson ki valaki ha tévedek.
2014. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Badoo-t tudnám ajánlani, de nem kimondottan melegeknek van. :)

De viszont van rendesen választék melegekből. :P

2014. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Grindr androidos alkalmazás :)
2014. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!