Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért van hogy a társkereső...

Prométeum kérdése:

Mért van hogy a társkereső oldalak nem gondolnak a fizikusokra, csillagászokra, sci-fi, fantasy, és képregény rajongókra, meg ilyen csodabogarakra mint jomagam?

Figyelt kérdés
Bezzeg az ilyen szürke tömeg után menő emberekre gondolni tudnak.

2014. máj. 3. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért ne gondolnának? Az érdeklődési körnél betudod állítani...
2014. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Én is mindig azon gondolkodom, hogy miért nincs pl. ezen az oldalon nekem egy külön kategória...ennyire meg akarjátok fosztani Magatokat tőlem? :D
2014. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az nem elég birka embereknek van nagyobb esélyük, az interneten átlag embereket keresnek a nők.Most nem akarok jelzőket használni hogy milyen embereknek van esélye de én már tudom mi az ábra. Bezzeg a rockereknek meg van külön társkereső oldala.
2014. máj. 3. 17:15
 4/17 anonim ***** válasza:
csillagászat a legszebb közöttük mint karrier
2014. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy ekkora igény van a piacon egy társkeresőre a tudományos érdeklődésű embereknek tessék betömni azt a lyukat! Amíg elkészül a projekt a szürke embereket meg tömködik egymást tovább.
2014. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondolkodnak a társkereső oldalak... Kész sci-fi.
2014. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
azért, mert nem létezik közgondviselés.
2014. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"az ilyen szürke tömeg után menő emberekre"

"birka embereknek"..."átlag embereket keresnek a nők"..."hogy milyen embereknek"


Az hagyján, hogy mennyire kitekerten és magyartalanul fogalmazol, de a szavaidból süt a sekélyes, sztereotip skatulyázás.


Ítélkezel mások felett, miközben ennyire felszínes gondolkodású vagy?

Ez most komoly?

2014. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert a párválasztás nem az alapján történik, hogy "Ó, ő csillagász, akkor d"gja szét a p"ncimat". Az érdeklődési kör egy dolog, de ha nem tudsz férfias tulajdonságot vagy jellemet felmutatni, akkor teljesen mindegy milyen oldalra mész, lepattintanak. Vagy pénzt, az sok mindenen segít.
2014. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Persze az is igaz, hogy tisztelet a kivételnek de általában elmondhatjuk hogy a karaktereknek, egyéniségeknek úgymond kevésbé van esélyük.
2014. máj. 4. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!