Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről az esetről? Légyszi olvassátok el, minél többen, nagyon tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon tetszik nekem. Eléggé visszahúzódó vagyok így nem nagyon beszéltünk. Táborba találkoztunk, ott viszont adott jeleket pl megfogta a kezem ilyenek, de ennél komolyabb nem történt. Utánna vége volt a tábornak de fb-on szülinapján írtam neki és ott beszélgettünk és mondta nekem h tetszek neki. Én erre nem írtam vissza konkrétat, mert úgy gondoltam majd élőbe megmondom. Megint volt tábor ő is ott volt és észrevettem h kerül megkérdeztem miért? és azt mondta nem kerül. Majd beszélgettünk és elmondtam h nekem is tetszik. majd megöleltem erre nagyon megszeppent és csak fél kézzel ölelt meg. Azt mondta gondolkodik a dolgon mert a korkülömség(ő 15 én 17 én vagyok a lány) h már dobta őt idősebb lány meg ilyenek. Mondta h majd írjak írtam neki de nem írt vissza aztán írtam neki h nem értem miért mondta h írjak ha nem is kíváncsi rám erre azt írta h nem csak sok dolga van. Utána hívott az edzőm elmentem és ő is elment. Utánna semmi nem történt. Most hétvégén verseny és szerintm ő is ott lesz nem tudom mit tegyek? Nem akarok rámenős se lenni. De őt sem értem. Szerintetek?

2014. nov. 2. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj rá. Engedd, hogy ő lépjen majd oda hétvégén hozzád. Köszönj neki, legyél kedves, de ne te érdeklődj most.
2014. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszönj neki majd,de ennyi.Nehogymár te fuss utána...
2014. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Megadtad neki a kezdést, ne könnyítsd meg a dolgát ennyire, had udvaroljon( ha ma még szoktak olyat)
2014. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meggondolta magát. Semmiképp se nyomulj, azzal nem teszel rá jó benyomást.
2014. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd, ne írj neki. Vagy játszik, vagy túl gyors neki a tempó. Hagyd, hogy ő legyen a férfi és most ő kezdeményezzen.

20/L

2014. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!