Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit kellene tennem,...

Most mit kellene tennem, tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy számomra nagyon szimpatikus lány, kb egy hónapja ismerkedtünk meg,az egyik belvárosi szórakozóhelyen. Nagyon jól elbeszélgettünk,kiderült egyik barátnőjénél fog aludni a környékemen. Mivel vidéki. Ugyhogy jódarabig kb fél órát még dumáltunk. Különben egy szóval sem emlitette, hogy párkapcsolata lenne. Ez jóval később derült ki, teló szám csere után. Sokat dumáltunk azután is, miután ez kiderült. Barátkozni akartam vele, mert az érzés amit érzünk egymás iránt kölcsönös. Jóideig nem beszéltünk, miután telón bevallotta belém szeretett. Sem szerető, sem pedig a ,,gaz'' csábitó szerpét nem vagyok hajlandó betölteni. Megbeszéltük nyitva hagyok egy kiskaput. Ha már nem lesz pasija randizhatunk. Napokban fölkeresett, megbeszéltünk egy találkát. Éjjel 1 körül a kocsimba bevallottunk egymásnak minent. Hosszasan öleltük egymást jó ideig. Közben kiderült, a pasiját nem szereti. De sajnála kidobni. Hozzáteszem elmondása szerint a pasija megcsalta. Mi tévő legyek? Lépjek vagy hagyjam a francba? 23F

2014. nov. 2. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyével én nem foglalkoznék. Sajnálja akkor.
2014. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted,hogy hülyének néznek,akkor hajrá!
2014. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jpgps mind2
2014. nov. 2. 18:56
 4/4 A kérdező kommentje:
akarom irni jogos!
2014. nov. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!