Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Milyen legyen egy lány,...

Fiuk! Milyen legyen egy lány, mi kelti fel az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés
Külső, belső, stílus stb...
2014. okt. 31. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Legyen egyéniség, és legyen szerethető.

A többi jön magától.. (vagy nem).

2014. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi kelti fel az erdeklodest? Nyilvan ha nemismerlek akkor nem tudom milyen a belsod.Csak is a kulsore tudunk felfigyelni,ahogy ti is:)

En pl eszre veszema gyonyoru hosszu szoke vagy feke apolt hajat es persze a jo alakot:)

2014. okt. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hordjon magassarkút és szoknyát, nekem ennyi már bőven elég... lenne.........
2014. nov. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számomra kicsit másabb ami felkelti az érdeklődésem, a hétköznapi lányokra szinte fel se figyelek, nem veszem észre őket, kivéve ha a testalkatuk elég jó.


Nekem a kicsit kicsapongó, tetovált piercinges festett hajú lányok, azaz ilyen stílussal és stílus jegyekkel rendelkező csajok, és vékony testalkat. A cicababák és műnők sajnos számomra nem imponálnak ahogy a magas sarkú, a smink és társai sem.


Belső számomra fontosabb mint a külső, persze testalkat még a belső előtt van. Belsőre lehet kicsit nagy szájú, de szerethető és szeretni tudó legyen, ne akarjon megcsalni, de legyen kicsit kattant az ágyban...

f/23

2014. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legyen nagyon aranyos cuki kedves és hozzámbújós had érezzem hogy fontos vagyok neki izgasson fel sokszor (úgy szerettem belé egy lány barátomba) és sok smink hatásos mert amelyik fiú csak sminkkel lát beléd szeret és azt sem tudja hogyan nézel ki valójába látna nélküle megváltozna a véleménye de ez csak azokra igaz aki nem szeret igazán. Nem is tudom egyszerűen belé szeretek a lányba és más lányra rá sem nézek mert csak az az 1 létezik de csak én vagyok ilyen .... :/
2016. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!