Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez mennyire ciki?

Szerintetek ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Életemben egyszer voltam szerelmes, de annak ráb*szás lett a vége. 16 voltam. Azóta a mai napig nem érzem, hogy kész lennék egy normális kapcsolatra, így nem is volt barátnőm még. Hogyan állhatnék készen?

2014. okt. 31. 14:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy még nem találkoztál a megfelelő emberrel. Ha megismered azt, akibe bele tudsz szeretni, már nem fogod úgy érezni, hogy nem állsz készen egy kapcsolatra.
2014. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak várd meg, amíg már másként érzed.
2014. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kiszámoltam,pontosan 5 évenként lettem szerelmes.Tehát minden szerelmem 4évbe telt elfelejteni...Legközelebb 2019-ben jön ez el :((( Ciki vagy sem,ugyanúgy vagyok,mint te....
2014. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Big Poppa ***** válasza:
ez nagyon ciki, es onbizalmat kell novesztened...nekem is 2 evbe telt hogy nagy onbizalmam legyen, nezzel sok ilyen fajta filmet, meg gondold azt hogy nincs veszteni valod ha elhivsz egy csajt randizni, meg edzel egy kicsit hogy a csajok is vonzodjanak hozzad
2014. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De legalább volt már 1 kapcsolatod, még akkor is ha csak 16 éves voltál és ráb*aszás volt. Én 19 éves vagyok és még soha a büdös életben nem volt kapcsolatom. Ez mennyire ciki? De visszatérve a kérdésedhez szerintem nem ciki.
2014. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem volt kapcsolatom :D Azért írtam, h ráb*szás, mert reménytelen szerelem volt.
2014. okt. 31. 14:55
 7/7 anonim válasza:
Ez majd jön magától. Mai világban nehéz találni normális kapcsolatot sajnos. Szerintem te még nem akarod lekötelezni magad,de jól is teszed...fiatal vagy még élvezd az életet hidd el később már nem lesz időd arra amire most igen :)
2014. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!