Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? A csajom megcsalt,...

Mit tegyek? A csajom megcsalt, lefeküdt az egyik egyetemista társával:' ( . Elmondta nekem, olyan mintha kitépték volna szívemet a helyéről

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 10:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

No. Én azt javaslom, hogy beszélgess vele.

1. Miért csinálta?

Ha azért, mert már nem szeret, akkor vége...

Ha azért, mert "nem figyelsz rá eléggé", akkor vége...

Ha azért, mert imponált neki, hogy egy másik faszinak is bejön, és elcsábult, akkor nem kell szakítani.


2. Mit gondol az esetről?

Ha őszintének tűnik, amikor azt mondja, hogy megbánta, akkor ne szakíts.

Ha azt mondta, hogy nem bánja, de nem ismétli meg, akkor vége, mert újra meg fogja csinálni...


És hogyan tovább? Nehéz, de ha szereted, és úgy gondolod, hogy Ő is, és megbízol abban, hogy többé nem csal meg, akkor lépj túl rajta... Tudom miről beszélek, marha nehéz lesz, kb 1 év tuti bele fog menni abba, hogy újra maximálisan megbízz benne. És egyébként pedig ha a szexuális életetek már lapos, gondolkozz el, hogyan lehet felpezsdíteni... Játékok, játékszerek, esetleg nyissatok egy harmadik/negyedig fél felé. Ezek se ördögtől valóak, ha megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkezik mindenki. :)

Sok sikert!

2014. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11-es te ezt most komolyan mondod?

"Ha azért, mert imponált neki, hogy egy másik faszinak is bejön, és elcsábult, akkor nem kell szakítani."

Ennek az lesz a vége, hogy még több faszi fog imponálni neki.

Hagyd el a g.e.c.i.b.e.

Egy ilyet elnézel neki, majd jön a többi. Megbánta, meg minden. Ha részegen benne volt az azt jelenti, hogy benne akart lenni. Részegen lehet, hogy meggondolatlan az ember, de legfőképpen őszinte, Még magával szemben is. Kellett neki az idegen cerka, megülte. Ennyi.

Másnap persze a társadalmi normáknak megfelelve sápítozik, de ennek a kapcsolatnak vége.

2014. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ugyan, én nem vagyok férfi, így nem tudom, hogy mit tennék, ha a barátnőm lefeküdne mással, de tudom, hogy mit tennék, ha a barátom tenné meg ugyanezt: értékelném, hogy elmondta. Elbeszélgetnék vele, hogy mégis, miért tette ezt. És végül: biztos, hogy nem tudnám neki teljesen megbocsátani. Ha ezek után együtt maradnánk, akkor az csak szenvedés lenne. Nem lenne értelme.

A barátom mesélte, hogy a volt nője megcsalta, és ő "megbocsátott" neki. Nem tudott teljesen, de azt remélte, hogy az idő majd elhalványítja a fájdalmat. 2 évig küszködtek utána, elmondása szerint köze nem volt a kapcsolatnak a korábbiakhoz. Azt kívánta, bárcsak előbb szakítottak volna végleg.


Nyilván meg lehet próbálni, persze, de biztos vagyok benne, hogy még fiatalok vagytok, egyikőtök sincs abban a helyzetben (házasság, gyerekek, közös hitel, etc miatt), hogy mindenáron helyre akarja hozni a dolgot, és mindenáron együtt akarjon ezzel élni. Szerintem még ott van a lehetőség mindkettőtök számára, hogy nyugodtan szakítsatok, őszintén, tovább lépjetek és keressetek olyan párt, akivel ez nem fordulhat elő.

2014. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Úristen, sok hülye kommentelő papucs. :D Mi a szart kell ezen megbeszélni a csajjal, hogy megcsalt? Még a férfinak kell tepernie a csajért? :D Hagyjuk már. Dobd a pіcsába, ez a kapcsolat kuka! Később egészen biztosan fogsz találni egy szép, kedves, intelligens lányt, aki megbecsül.
2014. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 PearlDiver ***** válasza:
100%
Ha az elhidegülésre megcsalással reagál, akkor rég veszett fejsze ez a kapcsolat.
2014. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!