Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? A csajom megcsalt,...

Mit tegyek? A csajom megcsalt, lefeküdt az egyik egyetemista társával:' ( . Elmondta nekem, olyan mintha kitépték volna szívemet a helyéről

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tanácsolok: gondolt át újra a kapcsolatodat vele.
2014. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
eléggé elhidegültünk egymástól az elmúlt időben, de ezt nem akarom elhinni én soha nem csalnám meg. Amikor elmondta olyan volt mintha valaki kegyetlenül fejen ütött volna
2014. okt. 30. 10:32
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Megértem. Ülj le vele megbeszélni a kapcsolat jövőjét.
2014. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
Legalább elmondta. Szóval szeret. Mert akár titokban is csinálhatná, és nem is egyszer. Sajnos ez a világ ilyen... mindenki csal mindenkit.
2014. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
R$h@dt áruló bßzi. Az a k.cs.g tudta jól hogy van neki pasija... Most meg idegesít ilyenekkel a csaj hogy neki nem jelentett semmit...
2014. okt. 30. 10:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

attól még, hogy elmondta, nem biztos, hogy szereteti, kedves előző.

elhidegültetek egymástól. megcsalt. már annyira se érdekli a dolog, hogy titkolja. szerintem a végét járja a dolog,

2014. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne a srácot hibáztasd. Tudta, hogy a csajnak van pasija, és? A csaj dönt, felnőtt felelősségteljes személy. Én nem fogom figyelembe venni, hogy van e pasija egy csajnak ha az én faxomon akar lovagolni.

Tudja mit akar. Nem lett megerőszakolva.

Itt aki a hibás a storyban a csajod.

Ha most megbocsátasz, főleg, hogy elhidegültetek, abból csak újabb félrek.ú.rások lesznek. tudom, voltam ilyen helyzetben. Ne akard magadnak. Hagyd el a francba. Neki is jobb lesz élhet szabadon az egyetemi évei alatt. Egyetemre komoly kapcsolattal egyébként sem szabad menni. Szóval szakíts legyen vége, neki is és neked is jobb lesz.

2014. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dobd a csajt. Lehet nem jelentett neki semmit, de akkor meg miért csinálta??!!
2014. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni az ilyet, akármennyire is szereted.
2014. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a srác, aki otthon maradt a faluban, míg a nője a nagyvárosban főiskolás?

Ha igen, ne csüggedj, kb 110 milliárd % volt rá az esély, h meg fogják farkalni és jött a statisztika, Tippmixen kár h nem lehet ilyenekre fogadni.

Mondjuk sokat nem fizetne, de legalább biztos:D

2014. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!