Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek egy olyan...

Hogyan közeledjek egy olyan srác felé akit régen elutasítottam, de most a segítségére lenne szükségem?

Figyelt kérdés
kedvelem a pasit és ő sokat tudna nekem most segíteni azzal hogy elintéz nekem 1-2 dolgot
2014. okt. 30. 09:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Húha! Szerinted hogy nézzek egy olyan lányra, aki korábban nagyon tetszett, viszont ez az érzés nem volt kölcsönös és visszautasította a közeledésem, majd később egyszer csak felkeres és a segítségemet kéri, hogy protezsáljak neki valamit?


Nos, először is rohadtul fájna, hogy újból beszélnem kell vele. Rosszul esne már a hangját is hallani, hogy régebben kosarat kaptam tőle, most meg rám fanyalodik.


Másodszor arra gondolnék, hogy ki akar használni, mert tudja, hogy odáig voltam érte, ergo ezt fel akarja használni a saját haszna érdekében.


Ez az egész tulajdonképpen attól függ, hogy mit érzek iránta, meg hogy hogyan utasított vissza. Elég nagy esélyt látok arra, hogy kitalálnék valamit, hogy miért nem tudok segíteni neki. Nyilván ha korrekten utasította el a közeledésem, akkor nem fogok bunkózni vele, és talán még segítek is neki. Voltaképpen mint írtam is, attól függ, mit érzek még iránta.

2014. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!