Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek egy olyan...

Hogyan közeledjek egy olyan srác felé akit régen elutasítottam, de most a segítségére lenne szükségem?

Figyelt kérdés
kedvelem a pasit és ő sokat tudna nekem most segíteni azzal hogy elintéz nekem 1-2 dolgot
2014. okt. 30. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mond el neki, hogy mint barátként fordulsz most hozzá. Ne akarj csábítgatni,meg nyalizni se neki és főleg ne használd ki.
2014. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Írjál rá egyenesen. Hihetetlen de mi ezt szeretjük a legjobban.
2014. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
tedd szét a lábad neki
2014. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel, vagy írj emailt, és mondd el, hogy segítséget szeretnél kérni. Legjobb esetben segít, legrosszabb esetben elutasít. Vagy segít, de feltételekhez köti.
2014. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha egyszer elutasitottad

akkor mit vársz tőle

szted forditott esetben mit tennél?

ugye

na én tuti feltételek hez kötném a segitséget és ha ugyse esik nehezedre akkor megtörténne a dolog hogy jóbarátok legyetek újra

ha nem akkor keress mást

senki se szereti hogyha kihasználják

2014. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sosem fordulunk olyan emberhez segítségért, akit elutasítottunk.


Alap neveltetésben ezt mindenki tudja.Te miért nem?

2014. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak mondom, hogy én ismerek egy nőt a környezetemben aki képtelen volt rendesen bemutatkozni, még akkor sem amikor mondtam neki, hogy ez kb: minden kulturkörben halálos sértés, de a mai napig nem érti ezzel mi a gáz :))) (emberi hulladék dobozba raktam)

Na most ha van ennyire bunkó ember is, akkor nem lep meg, hogy valaki "nem érzi", hogy itt bizony nem vagytok rendben azzal akinek már adtunk kosarat :)))))))

2014. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem ez úgy korrekt, ha néhány alkalommal laza orállal megköszönöd a fáradozásait. Így mindenki tudja hol a helye és nem kell hülyét csinálni se belőle, se magadból.
2014. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

na a 8# asnak is igaza van

sajna ez az élet rendje

és még a lábod se kell széttenned

és azzal se vádolnak meg hogy lefeküdtél vele

2014. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben ezt tenném:

Felhívnám telon és meg kérdezném haragszik-e még rám ha nem akkor azt is meg kérdezném lehetek-e bunkó és ha azt mondja nem akkor elöszöris azt mondanám okés akkor csak annyit akartam de tényleg csak annyit hogy mégis csak kell neked mert gondolkodtál ... stb és haverként taliz vele párszor puhisd meg és utána mondd el hogy kéne egy kis segítség ennyi.


Ja és egy jó tanács akit kikosaraztunk és utána a segítsége kell azt hiszi ki akarod használni és nem fog segíteni.

Ezért kell elötte haverként meg puhitani mert most a pokolba kiván téged ugyanis megsértetted a büszkeségét tudod önérzet is van a világon!

2014. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!