Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves orvosok, ill. orvostanh...

Kedves orvosok, ill. orvostanhallgatók ismerkednétek egy "furcsa" 24 éves lánnyal, aki imádja az orvos férfiakat?

Figyelt kérdés
Mielőtt, jönnének a negatív kommentek, megjegyzem, tisztában vagyok azzal , hogy ez az oldal nem társkereső, de mivel se orvosis nem vagyok, se kórházba nem járok, így nulla annak a valószínűsége, hogy összefussak egy férfi doktorral. :) Kérlek, írjatok, mert tényleg nagyon szívesen beszélgetnék Veletek! :)

2014. okt. 28. 22:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szívesen olvasnék én is arról, hogy miért érdekelnek ennyire pont az orvosok.

Üdv, egy (állat)orvos

2014. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
állatorvos vagyok...
2014. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%
lódoktor
2014. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%

19es: nem kötekedni akarok, csak kijavítalak. A képzés 6 éves és osztatlan, nincs külön bsc,msc, az államvizsga alatt szerzi meg a dr címet(az se a legegyszerűbb, mivel a 6. évben csak szigorlatok vannak, és ha valamelyik is hiányzik+1 év, mivel nincs lehetőség pótolni). azután a 6 év után 2 év rezidensképzés, ami alatt szarba se vesznek, és utána jöhet a szakosodás, ami alaphangon 3 év, és csak utána leszel egyedül praktizálható orvos. Szóval nehogy azt hidd, hogy könnyű megszerezni a dr címet. a 6. év után kapott diplomával maximum orvoslátogatónak mehet el.

És abban igazad van, hogy magolósabb az orvosi, viszont ide is kell logika, mert ha csak bemagolnánk mindent vizsgára, viszont logika és gondolkozás nélkül kezdenénk a gyógyításba, igen hamar elfogynának a betegek

2014. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

még a 19 esnek: Nem biztos, hogy tudásban a szakorvos elmarad a fizikustól. Inkább TELJESEN MÁS tudása van az orvosnak és fizikusnak. És igen én "orvosis fejjel" soha nem tudnám elvégezni a fizikusi képzés első évét sem. Többek között azért mert nem szeretem a matekot meg az analízist meg a többi ottani tantárgyat :) Egyáltalán nem lenézni akarom a pl fizikust. De ahogy én sem tudhatom hogy milyen nehéz egy fizikusi majd egy PhD fizikusi képzés úgy nem biztos, hogy te tudod, hogy milyen egy orvosi ill. szakorvosi "képzés". Mert én is hallottam hogy "ú az orvosi nehéz" de megélni teljesen más :) Anyuék meg mind a ketten a műegyetemen végeztek és igen, az se volt könnyebb.


Szóval az, hogy az orvosokat meg magasztalják meg ilyenek, az meg nyilván csak azért van, mert az ember a saját bőrén jobban érzi mondjuk egy gyomorvérzés vagy bélelzáródás hatásait és sokkal nagyobb jó-nak értékeli ha van egy ember aki ért hozzá és megszabadítja a fájdalmaitól.

A fizikusokat pedig nyilván alulértékelik, bár állami fizetésben manapság az orvosokat se sokkal magasabbra :)

2014. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!