Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves orvosok, ill. orvostanh...

Kedves orvosok, ill. orvostanhallgatók ismerkednétek egy "furcsa" 24 éves lánnyal, aki imádja az orvos férfiakat?

Figyelt kérdés
Mielőtt, jönnének a negatív kommentek, megjegyzem, tisztában vagyok azzal , hogy ez az oldal nem társkereső, de mivel se orvosis nem vagyok, se kórházba nem járok, így nulla annak a valószínűsége, hogy összefussak egy férfi doktorral. :) Kérlek, írjatok, mert tényleg nagyon szívesen beszélgetnék Veletek! :)

2014. okt. 28. 22:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem azt írod, hogy egy balekot keresel, aki szexért cserébe eltart?
2014. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11%
@4 és @10: Az orvosi egyetemeken sznobokat nevelnek.
2014. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Nekem leírta a kérdező privátban, hogy miért vonzódik az orvosokhoz. Tényleg eléggé furcsa, hogy van ilyen, de szerintem nem tehet róla, és biztos nincs semmilyen hátsó szándéka.Nem pénzért, nem azért, amiért sok nő az orvosokért rajong, és hiszek neki mert annyira meghatóan írta le. Kedves kérdező! Sok kitartást. remélem, hogy rajtam kívül megérti más is a problémádat.
2014. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Végzős medikus vagyok. És mi ezen vonzódás oka kedves kérdező, ha szabad érdeklődnöm?
2014. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

"@4 és @10: Az orvosi egyetemeken sznobokat nevelnek."


Ez pedig nem igaz, aki orvosként sznob, az már általában az egyetemre is úgy érkezett, hogy az volt. Mellesleg némi irigységet érzékelek a kommnetben. :-D

2014. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12%
@15: Nem irigység. Tapasztalat. Évekig volt orvosis barátnőm, az évfolyamtársai nagy részén látszott, rajta (mikor még együtt voltunk) kevésbé.
2014. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az orvosi a legszebb hivatás ezt én nem vitatom. Őket nézem a legtöbbre,de csak azokat akik nem a pénzért csinálják meg meg van bennük az alázat is ,még akár 20 év praktizálás után is. A legnagyobb pofájuk a frissen kikerült orvosoknak van, ezt én is tapasztaltam, kicsit bizony tényleg el van szállva a jó részük.


Csodálatos dolog embereket gyógyítani,talán tényleg a legszebb dolog a világon. De ne nézzük már le mondjuk azt se, aki megtervezi a hidat , vagy megtervezi neki a csilli-villi új kocsiját , vagy azokat a munkásokat , akik felépítették a házát , vagy a bolti eladót, aki kiszolgálja.


Szóval nem ártana a kölcsönös tisztelet sem az arcoskodás és a sokszor beképzelt, sznob magatartás mellett!


Egy mérnökhallgató

2014. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Az orvosi egyetemen sznobokat nevelnek"

Haha :) Én is orvostanhallgató vagyok, és ha viccesen szeretnék fogalmazni, kvázi az utcáról estem be.

Szóval elég távol állok a sznob világlátástól. És ezzel szerencsére rengeteg hallgatótársam van még így :)

2014. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
34%
A tudásuk miatt a végtelenségbe magasztalt orvosok (akik sok esetben egoisták is, bár NEM MINDIG) tudásban messze elmaradnak egy doktorált fizikustól... A gondolkozásban, mint képességben meg inkább hagyjuk. Nem tudom tisztában vannak-e azzal az emberek, hogy az orvosok neve előtt ugyan ott van a dr. jelző, de ők nem doktoráltak ám. Ezt automatikusan megkapják az 5 éves képzésük után. Egy fizikusnak 5 év képzés után itthon 3, külföldön inkább még 5 év doktori képzés mire PhD fokozatot szerez és Dr. lesz a neve előtt. Őket azért tisztelik az emberek, mert életeket mentenek. Persze az, hogy a fizikus kitalálja azt a fizikát, ami alapján a gépek működnek meg a mérnök megtervezi a gépet, illetve a kőműves, asztalos meg nem tudom ki meg az alkatrészeket már mellékes. Hányszor hallottátok, hogy egy fizikusnak azt mondták, kösz haver, tök jó hogy van áram meg fotocellás ajtó meg az a furcsa eszköz, amivel a doki megmentett? Válaszolok én, egyszer se. Azt még úgy megjegyezném, hogy az ilyen dolgokért manapság meg úgy régen sem igazán fizették ám az embert, ezt ingyen, önszántukból csinálták. A szakma szeretete miatt. Amikor meg elértek valamit és nyertek vele kis pénzt nem nyaralásra meg új házra költötték, hanem fejlesztették a laborjukat, mint Curie-ék, aztán ebbe is halt bele valamelyikük, mert csóró kis utcában laktak, a lovak megvadultak és nem tudott hova menni szerencsétlen aztán agyontaposták a lovak. Nem kisebbíteni akarom ezzel az orvosok tekintélyét csak megjegyeztem, hogy nem csak az ő munkásságuk van a világon. Amit fent írtam persze igaz más szakmára és tudományokra is. A legutolsó építkezésen dolgozó ember is fontos része a kirakósnak, mert nélküle hiába találjuk ki ezt meg azt, nem haladunk. A fizikát azért hoztam példának, mert mindennek ez az alapja. Szóval adjuk meg a tisztelet a másiknak. Okádnom kell attól, amikor lenézik az embert... Aztán még mielőtt valaki nekem esne tisztelet a kivételnek, mert van az is.
2014. okt. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
77%

10eske vagyok. Amúgy orvosként nem így fogom szólítani a betegeket, hanem a nevükön. És elárulhatnád kedves okoskodó sznobos, hogy miért nekem mondod, hogy sznobokat nevelnek az egyetemen?

1részt én nem vagyok sznob,

2részt az egyetem nem óvoda, hogy neveljen, nálunk OKTATÁS folyik. Ez csak is rajtad múlik és az egyetem ELŐTTI neveltetéseden, hogy sznob leszel-e. Egyébként vannak sznob és beképzelt évfolyamtársaim, mint ahogy a mérnököknél és a jogászoknál is, ez tény és való. De ha már itt tartunl, sztem a politikai pályára készülőknek van a legnagyobb pofája!!!

2014. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!