Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez nagyon fura, de most akkor...

Ez nagyon fura, de most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Új osztályba kerültem és már az első héten megtetszett egy fiú. Nem is akartam tőle semmit egy ideig, jó volt csak mosolyogni rajta, de egy idő után ráírtam, mert gondoltam ő úgysem veszi észre, hogy tetszik nekem. Msnen kezdtünk el beszélgetni, voltak napok, mikor nem akart visszaírni, de megvártam, volt mikor azonnal válaszolt, meg olyan is ,hogy csak akkor ír vissza ha kérdezek de arra is csak rövid válaszokat kaptam. Gondoltam tartok szünetet. Nem is írt amíg én megint ki nem találtam valami jó témát. Ugyanaz, visszaír, nem ír. Kissé érdekes. Utána felhozta , hogy élőbe kéne beszélgetni. Bezzeg ha oda is mentem hozzá akkor nem volt valami bőszavú. Mondtam neki, ha zavarok lepattinthat de nem mond ilyet. Pedig néha eröltetem , hogy írjon, mert amúgy nagyon jól el lehet vele beszélgetni, ha jó a kedve. Szerintetek ezek alapján lesz ebből valami kapcsolat vagy csak megmaradunk egymásnak mknt beszélgetős-barát?
2014. okt. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
msn? :D
2014. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne? :D

de MSN en hogy beszélgettetek már? :D vagy ez olyan régen történt ? :P

2014. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az van, hogy élőben nem tud beszélni annyit, mint gép előtt, sokaknál van ilyen.
2014. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban nagyon fura.
2014. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeptemberi sztori és facebook messenger re gondoltam
2014. okt. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!