Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne 2 fura kérdésem! 1. Gáz...

Lenne 2 fura kérdésem! 1. Gáz hogyha én 15 évesen szeretnék szexelni egy 42 éves nővel? 2. Rá tudom e venni hogy csináljuk? és ha igen hogy?

Figyelt kérdés

#szex #erotika #Ágy vágy
2014. okt. 28. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem igazán tartom esélyesnek. :D
2014. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Buford Tannen ***** válasza:
te ahhoz méf nagyon tacskó vagy :D
2014. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ketlem.
2014. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Max akkor tudod rávenni, ha a nőt leitatod, de rendesen, vagy ha annyira nincs rendben a szexualitása, hogy mindegy neki ki és mennyi idős, csak férfi legyen... Na meg persze akkor, ha rendelkezik pedofil hajlamokkal, hiszen akkor pont a te korosztályod a zsánere... :D Szerintem inkább a saját korosztályodban nézelődj!
2014. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó, 15 évesen még köze nincs a férfihoz a kölyöknek...

ezt elég nehéz lenne kivitelezni, mert bár tény, hogy vannak, akik a fiatalabb, friss husit szeretik, nők között is, de ott is van egy olyan érzésem, hogy elvárás a tapasztalat és az ügyesség. nem beszélve arról, hogy beleegyezési korhatár ide vagy oda, ez erősen megrontás-gyanús lenne. szerintem nincs sok esélyed a dologra.

az nem gáz viszont, hogy te izgulsz az idősek tapasztalatára, de szerintem ez egy ideig még álom szintjén marad.

2014. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam hogy szerzek citromfüvet és macskagyökeret és teának megfőzöm!

Igy egy erős altatót lehet kapni:Dd

2014. okt. 28. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem tudom, mit akarsz pontosan ettől a nőtől...

Én 14 évesen voltam először valakivel, aki meg 39. Volt. Ezt csak azért írom, hogy ha annyira akarod, nem biztos, hogy lehetetlen.

A rosszindulatúaknak még hozzátenném, hogy évekkel később meg is kérte a kezem (igaz, nemet mondtam).

Ki neked ez a nő? Miből gondolod, hogy kapható rá?

2014. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

HÁT EZ ROHHADT GÁZ

NAGYON CIKI

2017. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!