Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki érzi a jelenlegi életét...

Ki érzi a jelenlegi életét kicsit vagy nagyon kilátástalannak? Miért?

Figyelt kérdés

Egészség? Munka? Parkapcsolat? Hol van gondod?


Mit teszel az eletedert? Van lehetoseged kilepni ebből?


Kor nem johet.


2014. okt. 27. 23:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy ki nem?
2014. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Egészség:

- el kell mennem fogászhoz, és tutira vitaminhiányom van (kevés zöldséget és gyümölcsöt eszem, sajna luxuscikké vált. Erre nincs egy rohadt piac, a boltban meg rohadt drága)


Munka:

- diákmunka, heti 4 napokat dolgozom egy hideg, poros raktárban. Nekünk is hitelünk van, és már inkább pénzt keresek, minthogy egyetemre járjak. Ellenben a sulit nem merem otthagyni, mert akkor nem lenne még ilyen munkám se. Meguntam, hogy mindig nélkülözés van, a suli háttérbe szorult.


Párkapcsolat:

- Ha nem lenne, rohadt magányos lennék, kis porszemnek érezném magam ebben a rohadt anyagi központú világban.


Hol van gondom? Leírtam már.

Azt teszem az életemért, hogy dolgozom, és tervezgetem, mire fogom költeni a pénzt, amiből hasznot tudok húzni. Nyelvtanfolyam, okj...


Lehetőségnek azt látom, hogy elmegyek ebből az országból. Már csak bátorságot gyűjtök. Pedig szeretem Budapestet... De utálom, hogy ennyire durván élhetetlen.

L23

2014. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egészség: Stresszes életmód, sokszor egészségtelen táplálkozás (sajnos)

Munka: Tanulás gőzerővel

Párkapcsolat: szerencsére van és boldog, ez a legjobb dolog, ami velem történhet

Hol van a legfőbb gondom?: Keveset tudok együtt lenni a családommal a munkájuk miatt. Van, hogy egy hétig nem is látom őket.


Mit teszek érte?: Nem leszek a pénz által manipulálható, mint a szüleim, inkább szegényen, de boldogan élek. Kilépni talán lesz rá lehetőségem, bizakodok :)


18L

2014. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egészség: nem érdekel: van, ami van, lesz, ami lesz. Munka: végzem, a munkámat, de legszívesebben váltanék, de nem lehet. Párkapcsolat: nincs, teljesen reménytelen a mai világban... Tehát felvázolva mindenhol gondom van, egyszerűen belefásultam az életbe, csak "leélem" és már nagyon várom a végét.

Mit teszek érte? Hülyére dolgozom magam, hogy a fent említettekkel ne foglalkozzam. Nincs lehetőségem a változtatáshoz.

2014. okt. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!