Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti a jelenlegi párotokkal...

Ti a jelenlegi párotokkal hogy jöttetek össze?

Figyelt kérdés

Hol /Mikor/ Milyen sztuációban?

Arra keresem a választ hogy léteznek e véletlen/spontán kapcsolatok


19/F


2014. szept. 27. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi ismertük egymást már egy ideje, és amikor megtudta, hogy szakítottunk az előző barátommal, elhívott randizni.

De nagyon sok különböző szituációban ismerkedtem már, volt olyan is, akinek anno iwiwes szűrés dobta ki az adatlapom, volt akitől tüzet kértem, volt akivel színházban ismerkedtem meg... szóval szerintem igen, tényleg léteznek ilyenek. Csak mindig menni kell, nem szabad otthon ülni :)

2014. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Párommal a munkám révén ismerkedtünk meg. Az exemmel a Balaton parton, az első szerelmemmel pedig egyetemi évfolyamtársak voltunk.
2014. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én próbálok kimozdulni.. például mozi, néha bulik vagy koncertek, de eddig nem szólítottak le random :"D nem tudom mi lehet a hiba, mindig csak azt veszem észre, hogy van jobb nálam és talán azért..

18/L

2014. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt, gyakorin :D Már három éve együtt vagyunk :)

21/N

2014. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!