Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ilyen jó csaj akarhat...

Egy ilyen jó csaj akarhat valamit egy ilyen szerencsétlentől mint én? Többi lent

Figyelt kérdés

Rólam csak annyit, hogy tele van az iskola és az osztályom mindenféle arcokkal, akiké a csajozás terepe...Gazdagok is, sportolnak is, divatolnak is, szóval nekem esélyem sincsen a nőknél, soha nem is volt... Eddig is hozzászoktam már, hogy a lányok rám se néznek, max. annyit beszélnek velem, hogy "Robi az osztályban van?" "Zsolt beteg lett, miért nincs a suliban?" De egyébként átnéznek rajtam. Jól tanulok egyébként, szoktam verseket írni, amik néha elhangoznak iskolai rendezvényeken (én nem szoktam felolvasni, mert úgyis utál mindenki). Inkább a tanárok erőltetik ezt is, de az osztálytársaim szemében én inkább csodabogár vagyok, negatívan értékelnek.


Ezt most nem panaszkodásból írtam le, csak fontos tudni rólam, hogy megértsétek, mi a probléma. Szóval az a helyzet, hogy év elején az iskolába jött egy új lány, az alattam lévő egyik osztályba (én 12-es vagyok, a lány 11-es). Én eddig nem is tudtam a létezéséről, csak annyi esett le, hogy amikor végigmegy a folyosókon, a fiúk lihegnek utána, az osztályban róla beszélnek, hogy be kéne vágódni nála stb. De mivel sok ilyen lány van, engem nem érdekelt eddig.


Viszont nem rég, egy szeptemberi napon bementem a Mekibe, hogy fagyit vegyek, és álltam a sorban. Hosszú volt a sor, és amikor rám került a sor, én udvariasságból magam elé engedtem ezt a lányt, aki történetesen pont mögöttem állt. Ő mosolygott rám, megköszönte, és előre ment. Én teljesen el is felejtettem ezt, ám néhány napja a névnapomon felköszöntött ez a lány. Teljesen meglepődtem rajta, mert nem vagyok hozzászokva, hogy ilyen jó nők csak úgy írogassanak nekem. És meglepett, hogy honnan tudja a nevemet? Teljesen zavarban vagyok. Azóta találkoztunk is a folyosón, szoktunk dumálni szünetekben. Nagyon intelligens lány, a verseim iránt érdeklődik, azt mondja, mindent szeretne elolvasni, amit írtam...


Most mitévő legyek? Még soha nem volt barátnőm, fogalmam sincs, mit tegyek. Nem tudom eldönteni, hogy ez ártatlan barátkozás vagy tetszem neki? Ráadásul zavar, hogy nincs velem egy súlycsoportban, mert egy bombázó, kirívóan öltözködik, smink, dekoltázs, minden... Tipikusan az a típus, aki levegőnek néz engem... És bevallom, kicsit szégyellem magam, hogy nem nézem ki egy ilyen lányból, hogy komolyan érdeklik más dolgok is a diszkón és az ilyen dolgokon kívül...

De a legfontosabb, hogy ahhoz vagyok hozzászokva, hogy az ilyen nőt a gyíkarc osztálytársaim kapjanak meg.


Tehát a kétségeim: Mi van, ha csak félreértem, és szimplán barátkozik? Mi van, ha megtudja, hogy én ilyen lenézett csodabogár vagyok, és azért nem akar tőlem többet, hogy a többiek szemében ne legyen nevetség tárgya, hogy ilyen pasija van, mint én?


Egyébként azért gyanús nekem, hogy ő is akar valamit, mert újabban az osztálytársaim elkezdtek faggatni, hogy mi a fenét eszik rajtam ez a csaj. Mit tegyenek, hogy ők is bevágódjanak nála? Kicsit emelkedett a renomém a fiúk között, hogy most velem beszélget Ő.



2014. okt. 27. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Inkább végig sem olvasom, biztos nem akarhat.
2014. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Hát beszélgess vele, aztán majd elválik, hogy mi lesz :)
2014. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezt vedd úgy mintha megnyerted volna a lottó ötöst, szép életet kivánok neked talán belőled így nem lesz nőgyűlölő, de ez amúgy annyira ritka eset ezen a sárbolygón h ne kezdjen el senki örülni, nem nem ilyen a lányok többsége..
2014. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Ne reménykedj :( nem éri meg, valahol emlékeztetsz az általános iskolás önmagamra, hát érdekes volt. Persze jó beegondolni mi lenne ha meg "akár ez is lehetne", de nem lesz. Te itt és most csak a furcsa figura lehetsz (és mint ilyen haverok lettünk volna anno, vagy akár baráti szinten is lettünk volna az én barátaim mindig a furák közül kerültek ki, mert én is az vagyok. Sajnos, mert így sokkal nehezebb az élet.


Na azért valahol részvétem emiatt, valahol pedig "csak így tovább" és ne állj be a birka plebsz népség közé, lehet furcsa maradsz és szinte senki nem ért meg (engem sem) de talán lesz majd 1-2 akik igen - és velük jó lesz. Csak hát kivárni... Én is lassan negyed évszázada várok rájuk, de sehol nincsenek.

2014. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele sokat, aztán kiderül.

Ha a menôbb osztálytársaid kérdezgetnek, röhögj a képükbe. :D

2014. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki. Lehet, hogy nem a 'szépseged' , hanem a személyiséged fogta meg. És ha ez így van akkor kib*szott szerencséd van. Manapság nehéz olyan lányt találni aki szép és nem ku*va. Hívd el valahova sétálni kezdésnek aztn majd meglátod. Majd írd meg mi volt :) Sok sikert :)
2014. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha intelligens vagy és normális, máris fényévekkel jobb vagy mint a gazdag, divatos, nagyképű arcok. Ne képzeld be, hogy nincs esélyed, mert akkor nem lesz. Van esélyed, csíp a csaj, látod, különben miért keresné a társaságod? Gondolkozzá má.
2014. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De ha ezzel a hozzáállásoddal fogsz hozzászólni a csajhoz, hogy "hát én csak egy kis gyíkarc vagyok, úgysem érek fel hozzád", akkor biztos lehetsz benne, hogy azon nyomban faképnél hagy, és többet nem látod. Legyél tökös, állj ki magadért és küzdj. Képes vagy rá, csak ha elhiszed magadról, hogy nem, akkor nem. Ennyi.
2014. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, valószínűleg az lesz, hogy tényleg elhívom valahová. Az a helyzet, hogy jobb lesz, ha a jövőben r*hadtul lesz@rom, hogy ha beégek, akkor rajtam fog mindenki röhögni. Úgy is eddig is mindenki hülyének nézett.


Az a gáz, ha nem teszek semmit. Azt később jobban bánnám. Az igaz, hogy égtem már be így csajnál, hogy félreértettem, és nyomulni kezdtem nála, de max. akkor égek még egyet.

2014. okt. 27. 22:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, aztán majd kialakul..:) ez tipikusan az az eset, amikor azt mondhatjuk, hogy nem a külső teszi az embert..:) És a nőknek igenis bejönnek az érzékeny, intelligens és kedves srácok, még a jó csajoknak is..mondom ezt nőként. szóval hajrá..:)én szurkolok neked! :)
2014. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!