Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez a srác szerelme...

Szerintetek ez a srác szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Egy fiú kétszer szerelmet vallott fél évvel ezelőtt, de aztán megbeszéltük, hogy legyünk barátok, mert amúgy meg nagyon jól elvoltunk... És azóta tényleg egyik legjobb haverom, csak nem tudom eldönteni, érezhet-e még irántam valamit... Időnként furcsa, ahogyan rám néz, vagy amiket ír, szóval nem tudom... Létezik ilyen?
2014. okt. 26. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik titkolt érzés:)
2014. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmûen. ;) Szerinted annyival elmúllik minden, hogy legyünk csak barátok? :) Szerintem egyébként tetszik neked. :P
2014. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nekem egyáltalán nem tetszik... Örülnék neki egyébként, de egyszerűen semennyire nem jön be.
2014. okt. 26. 09:28
 4/8 anonim ***** válasza:
3 Adj neki esélyt.Láss túl a külsején. Ismerd meg a lelkét:)
2014. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt már megismertem :)) De soha nem tudnék vele összejönni, egyszerűen nem érzek semmit mellette. Így viszont néha elég fura nekem a helyzet.
2014. okt. 26. 09:33
 6/8 anonim válasza:
En is igy voltam egy lannyal !! A csaj azt mondta legyunk baratok ! Hat elhiheted hogy a szerelem nem mulik el 4-5 honap alatt , nekem mar 5 eve de meg mindig ugy nezek ra ahogy ezelott .... de persze ez semmit nem szamit az o szemeben (nem vagyok valami hetszepseg es szerintem azert ........... )
2014. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira önző dolog, hogy legyünk csak barátok. Elutasítottad? Oké, de ne gyötörd azzal, hogy a "barátja" vagy. Ezzel kihasználod, hogy szeretne a közeledben lenni és mégsem kaphatja meg soha, amire igazán vágyik. Úgy kerek, ha megszakítod vele a barátságot ilyenkor. Kegyetlennek tűnik, de sokkal irgalmasabb, mint "barátkozni" vele.
2014. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő egyezett bele, és szeretne mindig találkozni, nem én erőltetem :D
2014. okt. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!