Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A srác szerelmes (volt) a...

A srác szerelmes (volt) a lányba ezért jódarabig nem kérdezősködtem róla de mostanában ha kérdezem mindig ez a válasz, mit érezhet a srác?

Figyelt kérdés
Szóval megkérdezem hogy mi van XY-nal erre a válasz "Hallod!? Leszarom!"
2014. szept. 29. 22:28
1 2
 1/13 fahéjas Alien ***** válasza:
68%
Elég alacsony lehet az EQ-ja, ha ilyen minősíthetetlenül véleményezi a szituációt, már rád tekintve is. Szerintem csak szimplán nem tiszteli a nőket.
2014. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor elsősorban saját magát akarja meggyőzni. Valahol belül nagyon rossz neki, és enélkül nem nagyon lehet elviselni.
2014. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos összejött valakivel a csaj és ő meg rohadt féltékeny tipikus:D
2014. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1# válaszoló és kedves kérdező: vagy csak szimplán ki van már a f.$za azzal hogy felejteni akar(mert lehet nem végződőtt jól a dolog) de mindig emlékeztetik rá

2# ment a pipa!

2014. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 fahéjas Alien ***** válasza:
Hát... én a helyedben óvatosabb lennék... és jobban odafigyelnék más esetekben, hogy fogalmaz az sokat elárul. volt hasonló esetem és nem lett szép vége, ha van is tisztelete, attól még szerintem inkább magára összpontosít...de persze, ehhez sokkal árnyaltabb kép kell, hogy le tudj szűrni információkat, te tudod.
2014. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 fahéjas Alien ***** válasza:
Szóval szerintem nem feltétlenül kell sajnálni, hogy 'jajj szegény fiú'.... ennyiből nem lehet következtetni mi volt, de a fogalmazási módja elárulhat ezt azt...
2014. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, összejött valakivel a lány. De a haverom azt mondta hogy csak meg akarja ismerni, meg hogy vele szeretne lenni. De azért elég fura volt hogy amikor el kezdtek ismerkedni a srác mindig a lányról beszélt komolyan már unalmas volt nekem. Aztán szinte egyik napról a másikra abbahagyta ezt ,fellépek face-re és mit történt? a lány családi állapota: "kapcsolatban" :D egyértelmű hogy szerelmes belé.
2014. szept. 29. 22:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem sikerült neki. Kicsit ezért ki is van és mérges rá. Majd rendbejön. L
2014. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 fahéjas Alien ***** válasza:
Akkor ebben az esetben, tényleg ő húzta a rövidebbet. - de továbbra is azt mondom vigyázz vele, csak akkor más okból :D - mert ugyebár egyik napról a másikra a komoly szándékú kezdeményezések nem variálhatóak, legalábbis akiben van még gerinc, abban nem.
2014. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De ha tudod hogy szerelmes a lányba és hogy az a lány összejött mással (ergó a haverod szenved) akkor miért kérdezősködsz a csajról??? Ilyenkor pont hogy egy szót sem kellene ejteni arról a csajról és bemutatni a srácot más lányoknak, elmenni vele szórakozni stb.
2014. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!