Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác akibe 2 éve...

Pkl kérdése:

Van egy srác akibe 2 éve szerelmes vagyok és ő be is vallotta nekem nyáron de én nem mondtam rá semmit. Erre ő össze jött egy csajjal. Utána meg azt mondta a barátnőmnek, hogy csak viccelt azzal, hogy szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néha legszívssebben odamennék hozzá és megmondanám neki, de félek... :(

2014. szept. 18. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki szerelmes kibe, mennyi ideje, és mit mondott ki kinek?

Öcsém, minek jársz te iskolába, ha semmi nem ragad rád?!

2014. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kiyoko22 válasza:
Érthető, hogy zavar. Ez egy szánalmas húzás, ezek szerint neki csak kellett valaki és ennyi. Ne haragudj, nyilván nem örülsz hogy sértegetem ha már szeretted, nem is áll szándékomban, de ez egy nevetséges és gyáva dolog volt.Nem hiszem hogy neked akart rosszat, hanem inkább magának jót és mivel te nem bizonyultál könnyű "prédának" ezért keresett könnyebbet. Én személy szerint úgy vagyok ezzel, hogy megtartom a méltóságomat, hiszen nem éri meg egy ilyen alakkal vitába keveredni.
2014. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
Miért nem mondtál rá semmit? Ezt a gy hívják, hogy kihagyott ziccer... Most mit gondoljon szerencsétlen, ha kiönti neked a szívét, te meg hallgatsz?
2014. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerelmet vallott neked, te nem is válaszoltál rá.

Jogosan vette úgy, hogy nem érdekel téged.

Ezek után miért esik rosszul, ha összejön valakivel és nem akarja égetni magát vallomásával és csak viccnek állítja be.

Aról, hogy így történt, te tehetsz, és életbelép az Utólag Könnyü Okosnak lenni!

.

Le kell vonnod a tunulságot, hogy ezután ne veszíts saját hibád miatt.

2014. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ott b.$ztad el hogy nem mondtál rá semmit...
2014. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!