Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak nagy részének gondot okoz az, ha egy nőnek gyereke (i) van (nak)?

Figyelt kérdés

Sokuknál teljesen kizáró ok ez. Részben megértem, de nem teljesen. Mert mi van akkor, ha amúgy a nő tökéletes lenne, de van egy gyereke? Akkor otthagyja csak a gyerek miatt?

Ezt úgy kérdezem, hogy ketten vagyunk lánytestvérek, és anyukám többször ütközött ilyen problémába, és persze nekünk ilyenkor rossz érzés, mert úgymond miattunk van.


2014. okt. 22. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt te nem értheted,sőt én sem,csak az tudja aki ilyen helyzetben van. Hiába szereti a nőtmás gyereke attól még más gyereke.
2014. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én voltam, vagyok ilyen helyzetben, a páromnak van egy fia, és következő a bajom vele:

A párom nagyon igazodik a gyerekéhez, szinte már szerelmes belé, túl jól megvannak.

Az ember ilyenkor azt érzi, hogy egy másodiknak lépett be a kapcsolatba.

A gyerek mindig prioritást élvez, hozzá kell igazodni, őt kell kényeztetni mindig.

Ez nagyban más, ha az ember a saját gyerekét neveli, de egy "idegen" gyerkőccel ezt már nehéz.

Komoly próbatétel, és nagy elfogadókészség kell hozzá.

2014. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok. Nem a gyerek a probléma, hanem az, hogy más gyerekét nem tudnám szeretni.


Más megfogalmazásban: előre megkímélem a nőt és a gyerekeit a garantált problémámtól.

2014. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem nevelőapàm volt és nemszeretett. Vagyis főlev a két féltesóm megszület3se utàn mutatta ki mondta is "te nem az én gyerekem vagy"..megedződtem màr gyerekként.

A nők màsok én ha nem lehetett volna sajàt gyerekem tuti örökbefogadtam volna.

Sok elvált nő akik ismerkednek csak akkor mutatjàk be a pàrjukat a gyereknek ha közösek a terveik feleslegesen nem kavarjàk fel a gyerekek lelkivilàgàt. Az élet kemény fokyton edzi az embert. Akik meg nem tudjàk elfogadni a szerelmük gyerekét az keressen inkàbb egyedülàllót

2014. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem nőként is zavart volna, ha a páromnak már van gyereke. Nem mindenkiből vált ki rögtön szülői érzést egy gyerek. Sokan vannak, akik úgy érzik, soha nem tudnák úgy szeretni, mint egy sajátot és vannak, akiknek amíg nem lesz sajátjuk, nem is szimpatikusak a gyerekek. Esetleg úgy érzik, nem bontakozhat ki igazán a kapcsolat, mert nincs meg az a kezdeti fázis, amikor még csak ketten vannak és egymással foglalkoznak. Vagy csak nem akar még családot, nem érzi még magát készen a családalapításra.
2014. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!