Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek? egy...

Szerintetek mit tegyek? egy 26 éves csaj próbálkozik nálam akinek már gyereke van és elvált én, 21 éves vagyok. A csaj jól néz ki, kedves meg minden nekem is tetszik szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a 30 éven aluli elvált emberekkel nem érdemes kezdeni.
2014. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hívd el randira és majd kiderül milyen

biztos van oka hogy ilyen fiatalon elvált, de nem biztos hogy miatta történt

ettől még lehet egy kedves, aranyos, számodra megfelelő lány

2014. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha a külsőt és a belsőt megtudod szeretni és eltudod fogadni akkor jó kiindulási alap...de még a gyereket is el kell fogadnod...szóval gondolj végig hosszútávon betudnád e ezt vállalni...tudnál e apja helyett apja lenni, szeretni mint a saját gyermeked...itt nem csak egy kapcsolatról van szó hanem kettőről! én nekem is volt hasonló eset csak 18 voltam és a lány 3 hónappal fiatalabb volt nálam...én nem álltam készen erre...

21F

2014. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy talán meglehetne kefélned :):):)
2014. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a nővel pontosan mit szeretne. 21 évesen még nem hiszem, hogy kész lennél a gyereknevelésre tehát én elsősorban szexkapcsolatban gondolkodnék.

Egy 26 éves elvált nőnek is vannak igényei.

2014. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A felnőtt nőkkel már lehet ám felnőttként beszélni. Elhívod valahová, vagy felmész hozzá, beszélgetés, lazítás és minden kiderül. Lehet, nem komoly kapcsolatot akar, csak szeretné, ha valaki gyengéd lenne vele. Mert az piszkosul tud ám hiányozni!
2014. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kell apja helyet apja legyél a gyereknek.ott van a sajátja.csak elfogadnod kell.persze kapcsolatba nem egy hátrányos dolog ha foglalkozol vele.légy a barátja neki ez elég lenne.nekem is van gyerekem és nő vagyok.tudom miről beszélek
2014. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dugd meg, koptasd le. Elvált gyerekes nőknek, sokszor csak egy jó dugás kell, semmi több, az meg gondolom neked is jól jön ;) Mert őszintén egy anya, mit akarna egy 21 éves gyerektől. Nem mintha ő annyival idősebb lenne, de hidd el 1 gyerekkel és 1 házassággal, mégha eléggé meggondolatlan életvitelről is árulkodik, többre van igénye, mint egy 21 éves gyerek. Max a farkad kellhet neki tőled.
2014. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyik ismerősöm hasonló szituban van csak a Nő 32 a haverom meg 22 és összejöttek. Jól megvannak,igaz a fiú szülei nem nagyon díjazták hogy együtt vannak mert van két gyerek. De nem foglalkoznak más véleményével. Ha belevágsz sok sikert de készülj fel hogy lesznek kiadások mivel ha nincs egy jó munkahelyed később jönnek a gondok..
2014. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mik a lehetőségeid. Ha 20 körüli jó szingli csajok körében népszerű vagy, akkor 26 éves gyerekes csajt nem érdemes még alkalmi szexpartnernek sem tartanod, mert ez rontaná előttük a presztízsedet.


Ha viszont a csajok abszolút nem kényeztettek el, jövőben sem várható, hogy menőbb leszel előttük (pl. csóró egyetemista végzés után hirtelen multinál jó állást szerez), akkor akár össze is költözhetsz egy ilyen csajjal, és a gyerekét is nevelheted.

2014. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!