Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy megismerek...

Miért van az, hogy megismerek Valakit,1-2 hétig még keres, felhív, ír, minden jól alakul, majd hirtelen eltűnik és nem is keres többet? 21/L

Figyelt kérdés
Nem szoktam Őket zaklatni,hívogatni, mindig megvárom még Ők hívnak stb.

2014. okt. 19. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na, akkor megmondom a tutit :D

(vagy nem)

Fiatal vagyok én itt a huszonévesek között, de a történet szerintem meglehetősen egyszerű, vagy az volt, amit már valaki írt, hogy csak bepróbálkozott, de "több vasat is tartott a tűzben" és mással összejött,vagy


és azért ere felhívnám a figyelmeteket :D, lehet az történt, mivel mindig ő keresett téged, elbizonytalanodott, és úgy gondolta, hogy csak ő lohol utánad, neked pedig egyszerűen csak nincs merszed megmondani, hogy hát bocsi, ez nem fog menni... ez a baj ezzel a mindig megvárom dologgal.


Aztán lehet teljesen másról van szó, nem mondhatom magam tapasztaltnak ilyen téren, ezek csak a gondolataim voltak, amiket gyorsan legépeltem, hátha okosítom vele a népet. :D

Szép estét!

2014. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Mivel ez többször megtörtént már, és szinte mindig így történik, ezért valószínűleg csak én nem vagyok elég jó.

2014. okt. 19. 22:51
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Kedves kérdező!

Mi lenne ha váltanánk pár üzenetet.

Kíváncsi vagyok melyikünk lépne le hamarabb.

Nyugi nem harapok és talán bányarém sem vagyok. :)

Várom válaszod.

2014. okt. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 GipszI ***** válasza:
#8 es #10 mondta meg a tutit
2014. okt. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!