Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normáis hogy hosszú ido utan...

Normáis hogy hosszú ido utan alakul ki koztunk a szerelem?

Figyelt kérdés

Egyejszakas kalandnak indult de tobb lesz lett belole. Ugyertem ismerkedunk sokat beszelgetunk. Normalis hogy 1 honap ismeretseg utan meg nem vagyok szerelmes a lanyba?

Koszi a válaszokat



2014. okt. 7. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne? :) Akkor lesztek barátok, de Mondjuk ezt óvatosan kell megoldani, mert ô már lehet beléd esett. :/
2014. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csabika1971 ***** válasza:

De azt már egy hónap után általában érzi, hogy az adott személybe beletud-e szeretni. Vagy valamiért ez esélytelen.

Mert, hogy most 1 hónap után még nem érzel semmit, nem gond.

De igen, a másik érzéseire figyelj oda, mert ő lehet gyorsabban halad e téren. És főleg ne hitegesd, hogy szereted, ha nem igaz.

2014. okt. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Figyelek rá. Nyilván kialakultak bennem már érzések csak még nem vagyok 100 szazalekig biztos bennük.
2014. okt. 7. 09:39
 4/5 anonim válasza:
Teljesen normális.. 14/L
2014. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az a nem normális, ha valaki egy hónap után halálosan szerelmes. az ilyen 'nagy' szerelmek szoktak rövid időn belül nyomtalanul elmúlni. ehhez idő kell, barátodnak se nevezhetsz pár hét után senkit, nemhogy szerelmednek.
2014. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!