Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Allitolag a 24 heten (kb.1-2...

Allitolag a 24 heten (kb.1-2 hetig kell figyelni) alakul ki a baba alvasi es ebrenleti rendje, amit ugye szuletes utan is tartanak. Ez tenyleg igy van?

Figyelt kérdés
Orvostol hallottam ......
2009. jan. 6. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Errol en is hallottam, de csak azt tudom mondani, hogy a 24 heten nekem meg teljesen mas ritmust kovetett a babam, mint most, a 36. heten. Biztosan van benne valami, de en inkabb ugy gondolom, hogy a baba alvasi es ebrenleti rendjet a szulok alakitjak ki a baba szuletese utan.
2009. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)

Bizom benne, h. mi alakitjuk ki, kulonben en kb. hajnal 2 es 7 kozott nem fogok aludni :).


koszi a valaszt!

2009. jan. 6. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én is remélem h ez nem így van..mert akkor mi este 10-től nem alszunk hajnal 3-ig :(

Én azt olvastam h amikor mozog a mama (sétál,otthon tesz vesz) akkor alszik a baba (mivel az a ritmusos mozgás elringatja őt) amikor a mama alszik akkor a nyugira felkel a baba.

2009. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy akkor alakul ki,de a születés után nem tartják ezt szerencsére.Legalábbis nálunk nem így történt.Most 7 hónapos a kisfiam és szerencsére éjszaka alszik többet,de az elejeén is evett-aludt.
2009. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 hónapos a kislányom, én nem vettem észre, hogy úgy lenne ébren, ahogy a pockomban volt. Teljesen más, azért a pocakban nem érik őt olyan ingerek, mint itt kint. A pocakban jóformán mindig ugyanolyan neki. Itt kint pedig eszik, alszik, hideg van, meleg van, fürdik, pelenkázzák, tüsszög, félrenyel, sír, nevet, fogdossák, rázogatják, stb, stb...

Viszont az feltűnt, hogy amikor itthon voltam a terhesség utolsó hónapjában, sok Johnny Cash-t hallgattam, és most is, mióta megszültem, és ha sír, és bekapcsolom, akkor elhallgat :) :) Jó hatással van rá :)

2009. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk (két hónapos a baba) pontosan követi még a pocakbeli saját ritmusát, így aztán este tizenegytől hajnal kettőig általában nincs alvás.:)Hiába minden...talán majd később sikerül megszoktatni.
2009. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!