Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A találkozás során, hogyan...

A találkozás során, hogyan tudhatom meg? Vagy miből látszana? Hogyan tudnám úgy észrevenni, hogy ne kérdezzem meg és ne mondjam neki el, hogy nekem ő tetszik?

Figyelt kérdés
A nyáron a barátnőmnél voltam 1 hetet és mutatott egy oldalt amin ismeretlenekkel beszélgetünk. Tökre poénnak vettük az egészet de elkezdtem beszélgetni egy 16 éves sráccal.Bejelölt facen és azóta is beszélgetünk.Megmondom őszintén én nagyon helyesnek tartom és már tökre jól ismerjük egymást meg nagyon aranyosakat ír,szoktunk telefonon beszélgetni. Jövőhéten fogunk először élőben találkozni. Én szívesen járnék vele de nem tudom,hogy ő így van e velem.
2014. okt. 18. 17:07
 1/1 anonim válasza:
Az a legegyértelműbb jel, ha megsimogat, vagy megölel (de nemcsak 1-2 mp-re, hanem hosszabban és szorosan)
2014. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!