Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Talán hagynom kellene?

Talán hagynom kellene?

Figyelt kérdés

4 hete megismertem itt egy lányt, elég szerencsétlen tudok lenni, de egyből volt miről beszélgetni és úgy tűnt hogy passzolunk, ráadásul a városomba jár suliba (vidéken, ami azért elég nagy szerencse) így másnap meg is beszéltünk egy találkozót, nagyon szép, aranyos, belsőleg is megfogott. Ám később kiderült hogy van barátja de ennek ellenére találkozgattunk, mivel akkor még elvileg kedvelt meg bejöttem neki... A barátja tudott róla hogy találkozgatok vele. Két héten át találkozgattunk míg a hétvégére beterveztünk egy filmezést nálam + kitudja alapon... szex vagy petting is lett volna, ő is szerette volna, perverzkedett állandóan neten... de nem lett semmi.

Megittam egy néhány sört közbe úgyhogy egy kicsit oldottabb voltam mint ő és volt 1-2 próbálkozásom is de látszott rajta hogy nem akarja úgyhogy inkább hagytam. Zenét hallgattunk, beszélgettünk, filmeztünk, pizzáztunk stb. szépen eltelt 4-5 óra aztán indultunk a buszra de egy órával hamarabb el akart indulni hogy "biztosra odaérjünk" bár csak 30-40 perc séta az út. Mondom oké, biztos az ismeretlen neki hely, kényelmetlen, vagy akar még sétálni a városban, ilyesmi. Útközbe meg akartam fogni a kezét de elhúzta, és eltakarta az arcát a hajával. Ok, mondom akkor nem. Alig beszélgettünk a buszmegállóig is, ott ültünk vagy negyed órát. Aztán ott átöleltem, elvörösödött és mosolygott egyet. Megérkezett a busz, kérdeztem hogy adhatok -e egy puszit, nehogy pofáraesés legyen mint ahogy meg akartam fogni a kezét... elfordította a fejét, elvörösödött, ok kérdezem akkor hogy egy ölelés? Abban benne volt...

Egész hétvégén nem volt aztán fent, a hét közepe fele aztán sikerült utolérnem facén. Írja hogy nem szerelmes belém és nem tud ugyanazzal a szemmel nézni rám mint azelőtt ráadásul találkozni se akar már. Néztem nagyot, ennyire gáz lettem volna?! Közbe gondoltam hogy kifogás vagy csak a barátja miatt... Ez volt egy hete. Viszont nem hagy a kérdés hogy akkor miért volt ez az egész? Hülyített? Meg szeretném vele beszélni de ezek után még ráírjak? Azóta alig jön fel beszélgetni is fészre sőt ahogy fellépek ő lelép mintha kerülne. :( Én 18, Ő 16.



2014. okt. 9. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem jössz be neki, egyértelmű.
2014. okt. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nők...
2014. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valszeg amikor elvileg bejöttem neki, lehet volt valami gazos a pasijaval, aztán rendeződött a helyzet vele, vagy eleve csak barátkozni akart, csak te elkezdtel nyomulni...

Honnan vetted, hogy bejösz neki?

2014. okt. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet, h vkinek nem jön be egy piás pasi, főleg a sörszag, meg hát lehet, h a lelkiismerete nem hagyta. Én pasiként se szeretem, ha sörös pofával a pofámba mászik vki csak úgy barátilag sem, nemhogy csók meg minden, de nála sztem inkább a lelkiismeret, vagy kiábrándulás belőled vmi miatt lehetett, de ezek csak opciók, fingom nincs, csak okoskodok, mint mindenki gyk-n. :DDD
2014. okt. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nos Kristóf... erről még beszélünk!!
2014. okt. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő írta nekem hogy nagyon kedvel, és szeretne találkozni hétvégén ekkor ajánlottam fel neki hogy jöjjön filmezni egyet.
2014. okt. 9. 07:37
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőket nem lehet megérteni. Hagyd a fenébe, lesz másik...
2014. okt. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!