Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szerintetek? Talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Talán ott kellene hagynom?

Figyelt kérdés
Ha a párom szeret meg minden, de bunkóskodik,nem becsül meg megbánt rajtam vezeti le a dühét,volt mikor megalázott.szeret3 év után. néha tök aranyos szeretget de legtöbbször ilyen. probáltam vele beszélni de nem volt hatásos:( pedig nagyon szeretem.
2012. jún. 24. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket csinál veled vágd hozzá hogy nem szeret ha miattad nem képes változni és normális lenni akkor ennyi
2012. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hole Hunter ***** válasza:
Kukába vele. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Lesz jobb nála! Üdv.
2012. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak visszafog téged, így sosem tudsz majd érvényesülni. Én kirúgnám.
2012. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles elviselni. Nem kell kötekedni, csak hagyd ott. Mikor legközelebb találkoztok, és megint bunkó, megint hagyd ott. Nem kell kifogást keresni, mond meg egyszerűen, hogy ha ilyen, akkor inkább vagy egyedül.

Harmadszorra figyelni fog.


Csak higgadtan, hidegvérrel kell csinálni.

2012. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki szeret, nem bánt. Ez alapvető.
2012. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a lányok imádják az ilyen agresszív segfejeket xD

szeresd akkor felőlem

2012. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már 4x szakitott mind a 4x megbocsájtottam neki mert igérte h jobb lesz h és rájött h szeret most tegnap megint szakitott.fáj mert hiányziik.
2012. jún. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!