Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán félreérteném a szitut?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán félreérteném a szitut?

Figyelt kérdés

2 éve ismerek egy srácot nemrég lejött hozzám mondván elmegyünk fényképezni.Nagyrészben tényleg fényképeztünk, de akárhányszor feljöttünk hozzánk mindig úgy kötüttünk ki hogy ott fekszek a mellkasára dőlve ő pedig simogatja a vállamat azzal a kezével amivel átkarolt és közbe egyszer-egyszer megölel.Körülbelül ennyibe abba is maradt.Következő héten én mentem el hozzá de tényleg semmi hátsó szándékom nem volt ( a fiúnak van csaja..és nem nem én eröltettem a dolgokat, csupáncsak úgy jöttek megbeszéltük mint két barát) el is mentem hozzá tök jól elbolondoskodtuk a nap elejét azt a nap vége felé szintén fekszünk az ágyban fogjuk egymást kezét néha magához húz megölel, bele harap a nyakamba ismét megölel nagyrészben több órán keresztül csak feküdtünk az ágyán kézenfogva úgy hogy ölelgettük egymást és közölte hogy ő nem szereti már a barátnőjét teljesen megunta rá 5 percre, hogy ő elakar valamit mondani csak az nem biztos hogy jó lenne nekem is és neki is, ránéztem nagy szemekkel..azt mondta inkább mindegy nyomott egy puszit a homlokomra és megölelt.

Lehet én élem bele magamat túlságosan, de csak én érzem azt hogy ez nem igazán 'barátság' ""már"" ?

Tudnám szeretni a fiút,mostis szeretem titokban mégis kénytelen vagyok visszafogni a /szerelmből való szeretet márcsak azért is mert, szarkavaró nem akarok lenni ő is megmondta hogy szeret engem ezt még hozzzá kell hogy tegyem!

Segítsetek kérlek nektek mi a véleményetek erről?

Több lehet?

Lehet esély?


L/16


2012. jún. 13. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el!

Ha nem tudja otthagyni a barátnőjét érted, akkor pótkocsi leszel.

2012. jún. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden esélyed megvan és jogosan feltételezed hogy ez már több barátságnál én is szoktam átölelni a haverjaimat de nem ugy hogy szószerint hozzá bujok és harapdál meg simogat.. Mond neki ha nem szereti a barátnőjét szakitson vele mert te meg kezdesz többet érezni barátságnál szerintem el fog gondolkodni és szakitani fog ha tényleg érez valamit amit nem mert elmondani
2012. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Megptóbálok vele beszélni, de ugyanakkor rámászni se szeretnék mivel egyszer már elrontottam egy hasonló helyzetet azóta nem merek, ilyen helyzetben lépni vagy jelezni bármit is, inkább csak barátság lépjen ő..vagy rossz döntés ez?
2012. jún. 14. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb csókold meg :P

Vagy leglalább kérdezd meg mit érez irántad?

2012. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy te érzel többet barátságnál és ezt rajta is észrevetted. Ha ő is úgy érzi csókoljon meg.


Amúgy ez aranyos dolog.. :) Végre egy értelmes lány egy jópofa sztoriban.. :D Grat. Sok sikert amúgy!


19/F

2012. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

22:37! Mivel én vagyok a lány semmiféle képpen nem érzem úgy hogy ezt nekem kellene meglépnem! Csupáncsak a varázs miatt is ha netalántán összejönne a dolog!:)

Természetesen próbáltam eddig és és próbálok még néha-néha beszélni erről de nem szeretném emiatt elveszíteni mint barátot mert eléggé kiáll értem és fontosnak tart (érezteti elég rendesen)


Koyokahn! Ahogy azt az előbb is leírtam megmondanám neki, csak nem szeretném erre feltenni ezt a masszív (egyáltalán barátságnak mondják még ezt?! : D) baráti kapcsolatot.

A második mondatodon pedig jót mosolyogtam nagyon! Remélem valami összejön ,köszönöm és ha lesz valami jelzek!:)


Még érdekelnének azért vélemények!

2012. jún. 29. 00:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Az nem kérdés, hogy többet érez, de hogy lépni fog-e...azt mondta, hogy "inkább mindegy", ez sajnos (csak szerintem) azt jelenti, hogy nem is nagyon akar kezdeményezni :/

Ezért kellene neked kezdeményezned a beszélgetést. Az is jó, ha csak viccelődve, humorosan kezdesz beszélni a dologról. Így könnyebben is fog menni! Ő is lazább lesz és talán összegyűjti a bátorságát és...:) Sok sikert!

2012. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne teljesen biztos de talán ez a 'inkább mindegy' kis röpke mondata azért lehetett mert nagyon meglepődtem.Kezdeményeztem ahogy mondtátok /mármint beszélgetés téren/ és bevált az utóbbi időben egyre többször előfordul hogy ő is kezdeményez hasonló beszélgetéseket.Mondta hogy nagyon megbízik bennem és hogy szeret.Valamelyik este felhívott,hogy hiányzok neki és hogy jóéjszakátot tudjon nekem kívánni.Igazándiból nem akarom még így se túlságosan beleélni magam..mert persze most lehet hogy érdekesen fog hangzani de a barátnője folyamatosan írkál neki facebookon a falára hogy így szereti úgy szereti vissza írja neki hogy 'énis.♥' de életbe nem láttam hogy ő írt volna vagy megjegyezte volna egy képük alatt is amit természetesen csak a csaj rakott fel..most hétvégén is mondta hogy látni akar és jön hozzám /40km van kettőnk között sajnos..de hetente találkozunk!/igazándiból csak abban van a reményem hogy mennyire megbízik bennem és mindaz amit eddig közösöen megcsináltunk..eléggé magabiztosság hiányban szenvedtem de mellette mintha új életbe kezdtem volna!:)

Tanácsokat szeretnék még kérni ti mit lépnétek ezek után a helyemben hogy reagálnátok,állnátok hozzá a dologhoz?

2012. júl. 15. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem rá kellene kérdezned finoman, de egyenesen, hogy mit érez irántad, mit akar tőled, és hogy ha ennyire kedvel téged, miért van még együtt a barátnőjével. Megértem, hogy nem akarod elrontani, és talán félsz, hogy elveszíted, ha túl sokat követelsz. De ha nem kérdezel rá őszintén, hogy mit akar, akkor hamarosan teljesen beleszeretsz, és egyre jobban fog fájni a szerelem mellett, hogy neki barátnője van, és veled csak szórakozik. Ez az én véleményem. Sok sikert a továbbiakhoz! :)


19/L

2012. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálok mindent!! Köszönöm a sok bátorítást! : )
2012. júl. 17. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!