Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Talán ő egy rossz ember és...

Talán ő egy rossz ember és hagynom kéne?

Figyelt kérdés
Összevesztem a legjobb barátnőimmel az én hibámból. Megbántam, bocsánatot kértem. Azóta rengeteget gondolkodtam, hogy megbeszéljem-e velük. Mert egyikőjük kicsit furcsa. Nagyon szeretem/szerettem őt, mert azokkal kedves akiket szeret. De ha egyszer valaki elkövet ellene valamit, annak megkeseríti az életét.( ezt teszi velem is...) Mivel eléggé jól megismertem, látom milyen. Ha valaki valamit nem tud, azt mindig kigúnyolta, hogy "Ilyet, hogy nem tud? Ez alap dolog.." Szóval mindig kiröhögte a másikat... Soha nem kért bocsánatot semmilyen hibájáért, ellenben ő elvárta ezt tőlünk. A háta mögött egyes embereket elhordott mindennek, előttük meg Jajj, úgy imádlak, annyira gyönyörű vagy stb... Szerintetek lehet ettől még jó ember, vagy inkább hagynom kéne? Mert a 3. barátnőnk nagyon más, és ha összehasonlítom őket, látom, hogy eléggé különböző emberek...

2013. márc. 3. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kigúnyol másokat, nem éppen a legjobb.
2013. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kétszínű jelentéktelen alak. Maga köré gyűjti a nyalizós utánfutókat, akikkel majd jót tud bulizni. Aki nincs benne a buliba és helyre teszi, annak megkeseríti az életét. Nem kell, és nem is szabad ilyen nőszeméllyel foglalkozni.
2013. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!