Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, miért fáj az nektek,...

Férfiak, miért fáj az nektek, ha vannak igényeink?

Figyelt kérdés
Ti sem állnátok le mindenkivel, akkor nem értem. Mindenki a legjobbat szeretné magának.

2014. okt. 17. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

megint az általánosítás...mindenki általánosít :D


nekem nem fáj...nekem is vannak igényeim...sokan itt látták is és nem szeretik, mert sokat kell scrollozni ha leírom :D

mindenkinek vannak igényei...

2014. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az igényeknek csak az anyagias részét utálom.
2014. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi vagy kérező?
2014. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%

nincsenek igényeik a férfiaknak a múltkor az egyik válaszom miatt privibe nekem állt valaki hogy csak a külső alapján ítélek meg mi az már hogy csúnya fiúval nem is akarok ismerkedni mondom mert te akarsz csúnya lánnyal

és akkor mondta hogy igen mert a belsője a fontos meg a szex lehet vele ugyanolyan stb.


szóval a férfiak tök igénytelenek nekik mindegy csak lyuk legyen

2014. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert zavarja őket, hogy 3 tokával, meg 40 pattanással nem kellenek egy nőnek sem, holott egy hasonlóan lerobbant nőt csípőből aláznák, de amint megfordult az egyenlet megszólal belőlük a sértett kisfiú, akinek onnantól kezdve az összes nő egy felszínes, pénzéhes k.u.r.v.a csakis azért, mert nem hajlandó a nőstény oroszlán a döghúsra fanyalodni, amikor van friss. Ha úgy tetszik elvárják, hogy értük Ferrarival menjenek, de vérig vannak sértve ha valakinek nem tetszik a szaros Zsiguli, amivel ők mennek.
2014. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az igényekkel van baj, hanem azok abszurditásával. Nagyon sok nő teljesíthetetlen elvárásokat támaszt a férfiak elé.
2014. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igényekkel semmi probléma nincsen, az elszállt igényekkel már annál inkább. De nyilván, ha valakit nem vonz a másik, azzal nem lehet mit csinálni, el kell felejteni.
2014. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PearlDiver ***** válasza:
100%

Nem fáj. Miért baj az, hogy valaki a legjobbat szeretné magának? Majd ha rájön, hogy a "legjobb" az valójában nem a "tökéletes", az "idealizált", hanem a "hozzám illő" és a "tökéletlenségében is szerethető", akkor lesz normális párkapcsolata.

Ja és igen, NE ÁLTALÁNOSÍTS KÉRLEK! kösz.

2014. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De általánosítok, mert ez az általános. Egyébként meg nem a tökéletesről volt szó, hanem a legjobbról. Mindenki saját maga tudja, ki neki a legjobb.
2014. okt. 18. 22:12
 10/10 Költőnő? ***** válasza:

Ahogy Pearl is írta; sok csaj fejében van zavar sztem.

Jönnek a kis listákkal és azt hiszik h ez normális. Az élet nem így működik. Olyan ember kell, aki úgy szeret, ahogy neked jó és te is úgy szereted hogy neki jó legyen. A többi mind megoldható. De enélkül az alap nélkül nincs semmi.

2014. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!