Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjem meg azzal...

Hogyan ismerkedjem meg azzal a pasival aki már régóta tetszik?

Figyelt kérdés

Még mikor 8-os voltam, állandóan 2 volt osztálytársammal lógtam. Úgy március végén /április elején elmaradt az utolsó 2 óránk és átmentünk a másik suliba, ahova járt az egyik osztálytársam fiúja. Mikor odaértünk én senkit sem ismertem. Egy fiú lekezelt az osztálytársaimmal és utána odajött hozzám és azt mondt:"Szia, mi még nem ismerjük egymást. XY vagyok, és te? " Megmondtam neki a nevem. Azóta tetszik... Utána ők cigiztek ésénpedig elindultam haza, mert féltem,hogy elpirulok és már zavarban voltam. Szóval elköszöntem az osztálytársaimtól és tőle és gyors elhúztam a csíkot. Most már 1-s közgazos vagyok ő pedig pont a sulimmal szembe a műszaki/technikai suliba jár informatikára. Már az első találkozásunktól kezdve teljesen belé vagyok zúgva. Az a 2 régi volt osztálytársam 1 osztályba jár vele, de már nem nagyon tartom velük a kapcsolatot. Nekem az én osztályomba összebarátkoztam 2 lánnyal akik most már a legjobb barátnőim. Az egyik városi, mint én a másik pedig vidéki. Mikor két hete jártunk már suliba, akkor hazafelé mentem az egyik új barátnőmmel. Útközben összetalálkoztunk azzal a fiúval, aki pedig epp akkor ment suliba. A barátnőm ráköszönt és ő pedig visszaköszönt mind a kettőnknek. Én meg már kezdtem pirulni és elköszöntem a barátnőmtöl, aki még vele beszélgetett. Mikor hazaértem írtam a barátnőmnek 1 üzit, hogy másnap majd elmondok neki valamit. Így is lett. Megkérdeztem, hogy honnan ismeri azt a fiút, erre ő:" Osztálytársak voltunk. "Megkértem, hogy meséljen róla, ő pedig elmondott róla mindent, amit csak tudott: nagyon jó fej, kedves, olyan, mint mink szeret hülyülni és még a a stílusa is olyan mint a miék (olyan black metálos, még arra is emlékszem, hogy miben volt: 1 Iron Maiden-es rövidujjúba és 1 3/4-es farmer nadrágba na meg a haja, fekete válig érő, bal oldalról levágott, és azok a gyönyörű kék szemek.) és sajnos nem a legjobb tanuló volt (na ez bennünk az ellentétes, én mindig szerettem tanulni (kitünő voltam, jártam versenyekre stb.)). Mondta, hogy ő nagyon örülne neki, ha összejönnénk, és ha kell segít is benne. Mikor meglátom őt, akkor majdnem elolvadok, de fogalmam sincs, hogy hogyan barátkozzam vele vagy hogy hogyan kerüljek a közelébe. És hogy mondjam meg neki azt, hogy ő nekem bejön? És ha van barátnője??? Vagy nem jövök be neki?? Hogyan teremtsek vele kapcsolatot? Nem vagyok fent semilyen társas oldalon, ahhoz, hogy pedig csak úgy odamenjek hozzá nincs merszem. Félek, hogy leégetem magamat és őt is a barátai előtt. A másik bartnőm pedig azt mondta, hogy kérjem el valakitől a telefonszámját és hívjam fel, hívjam el talira, hogy beszélgessünk. De ha nem fogja felvenni a telefont, akkor mi lesz? Azt sem tudom, hogy emlékszik-e rám... És nem szeretnék vele egyedül találkozni, mert az már olyanint 1 randi. Én pedig először még csak barátkozni szeretnék vele, hogy jobban megismerjem és, ha esetleg neki is bejövök, majd idővel több lesz közöttünk...

Nagyon félek, de nagyon tetszik nekem, mikor meglátom egyszerűen eldobnám az agyam... Kérlek adjatok tanácsot!! Mit tegyek???



2014. okt. 17. 15:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hosszú szövegért. Csak még annyit kifelejtettem, hogy főleg 15-25 év közöttoek tanácsát várom.
2014. okt. 18. 20:50
 2/5 anonim válasza:

Ez nem olyan bonyolult mint gondolod. Az lenne igazán nehéz, ha nem lennének közös ismerőseid a sráccal, aki tetszik. Viszont így, hogy a barátnőd dumált vele, mert régről ismeri, sima ügy. Közös programot kell szervezni! A barátnőddel és a sráccal (plusz ott lehet egy haverja is, hogy még kevésbé legyél középpontban) menjetek suli után valahová! Aztán kérdezgesd őt általános dolgokról: kedvenc zene, film, sorozat, játszik-e hangszeren, szokott-e koncertre járni. Ha ott lesz a haverja, tőle is kérdezd meg, így nem lesz feltűnő, hogy tetszik neked a pasi. Ne végig vele foglalkozz, és ne sétálj végig mellette, hanem fogd vissza magad, de azért vedd a jeleket, hogy tetszel-e neki, kölcsönös-e a szimpátia. (ha gyakran rád néz és mosolyog, viccelődik, esetleg még a karodat, válladat is megérinti, akkor tetszel neki:))

Sok sikert!

2014. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi szépen, hogy kaptam tanácsot!!! Megpróbálom. Azért jöhet még 1 pár.
2014. okt. 20. 13:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen közös programot szervezzünk a barátnőimmel és a pasival? Már bovsi, hogy játszom a hülyét, de tényleg félek 1 kicsit és nem jut eszembe semmi... :) <3
2014. okt. 20. 14:04
 5/5 A kérdező kommentje:
És az a szar, hogy ő délutános én oedig reggeles vagyok. Szóval nekem minden hónapba változik (most délelőttös vagyok, novemberbe délutános, decemberben délelőttös és így tovább), ő pedig egész évben délutános.
2014. okt. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!