Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez mit jelent? A...

Paulina12 kérdése:

Szerintetek ez mit jelent? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon-nagyon tetszik. És van neki egy legjobb barátja. (Az egyszerűség kedvéért a fiút aki tetszik x-el a legjobb barátját pedig y-al jelölöm) Szóval odamentem az y-hoz és az x is odajött, ha odamegyek az y-hoz az x is mindig odajön. Ez nem rég történt: Fizika dogát írtunk és tűzriadó volt a doga közben kimentünk az udvarra. Aztán én odamentem az y-hoz, hogy meg tudja-e mondani egy kérdésre a választ és odajön az x is és mosolyog és mondja, hogy az könnyű. Én meg mondtam neki, hogy akkor mondja, már és akkor odament egy okos lányhoz és megkérdezte tőle, hogy mi arra a kérdésre a válasz. Aztán visszajött és megmondta. És ismétlem mindig, ha odamegyek az y-hoz az x is odajön, de abban a szent pillanatban. Akárkivel beszélget azt otthagyja és odajön. Szerintetek ez mit jelent?

2014. okt. 16. 20:23
 1/7 anonim válasza:
44%

függvény talán?


x=7

y=3


Ellenőrzést is csinálj!!!!! :D :D

2014. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Marha vicces vagy!!! Inkább ne is írjál semmit, ha nem tudsz egy értelmes szót is válaszolni!!!!
2014. okt. 16. 20:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez fontos és, így sokkal egyszerűbb volt leírni.
2014. okt. 16. 20:33
 4/7 anonim válasza:
A fiútól függ,más lányokkal is megcsinálja ezt,vagy csak veled?Mert jelentheti azt hogy tetszel neki,vagy hogy szeretne kedves lenni:)De te ismered,azt érzed
2014. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak velem csinálja ezt!
2014. okt. 22. 20:01
 6/7 anonim válasza:
Akkor tedd meg az első lépéseket:))Ha ő odamer menni hozzád,nemhiszem hogy zavarni fogja ha beszélgetést kezdeményezel:))Sok sikert
2014. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a választ is köszi! :)
2014. okt. 23. 19:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!