Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Reménykedhetek abban, hogy...

Reménykedhetek abban, hogy ebből valaha is lesz valami?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete megismertem egy fiút, a probléma csak az, hogy 200 km választ el minket egymástól. Az utóbbi időben mindig elmondja, hogy tetszem neki, és utálja, hogy ilyen nagy a távolság... persze én is így vagyok ezzel. Nagyon figyelmes, olyan jó reggel az ő üzenetére kelni, mikor ír pár sor kedvességet. Nekem is tetszik ő, de itt ez a rohadt táv :S Lehet ebből még valami szerintetek vagy ne nagyon éljem bele magam?

2014. okt. 15. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Dughattok egyet kettőt.
2014. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2014. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Minden csak Tőletek függ! Igen, természetesen lehet!!! :)

Párom és köztem is pontosan ugyanekkora a távolság (200 km), neten ismerkedtünk meg, és már 1 év és 7 hónapja együtt vagyunk, nagyon boldogan! :)

Az elején lesz nagyon nehéz megszokni a távolságot, főleg elváláskor lesz pokoli, de ahogy haladtok előre, úgy szépen lassan megszokjátok és könnyebb lesz. :) Legyenek személyes talik, beszéljetek skype-on sokat, küldjetek egymásnak üzeneteket, hogy enyhítsétek a távolság okozta fájdalmat.


Legyetek boldogok! :)

2014. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!