Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, h amint kilépek...

Miért van az, h amint kilépek otthonról tele vagyok komplexusokkal, gátlásokkal? Elmúlik valaha?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy otthon, a biztonsági zónámban teljesen ki vagyok békülve magammal, de amint elmegyek valahová, pl egyetem, vagy bármelyik városba, boltokba... mire odaérek már teljesen lehangolt vagyok, mások is általában szomorúnak, visszahúzódónak zárkózottnak látnak, és én is tudom h nincs ez jól, mert nem ilyen vagyok alapból, de ahogy emberek közé megyek tele vagyok mindenféle frusztráló gondolatokkal, megfelelési kényszerrel, stb... tizenévesen rengeteget cikiztek, azóta van ez és nem tudom elmúlik e valaha, mert hiába próbáltam egyszerűen nem tudok változtatni rajta, mire beérek suliba, bárhová mindig ilyen introvertált leszek.
2014. szept. 22. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elkezded másokhoz mérni magad és jobbnak látod őket magadnál, az a gond.
2014. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Buford Tannen ***** válasza:
régebben én is kűzdöttem ilyesmivel,de valahogy elmúlt. Fogalmam nincs mit csináltam,de sikerült ebből kilépnem,igazából csak nagyon akartam. Azóta sokkal máshogy állnak hozzám az emberek mióta lazább vagyok.
2014. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van :c
2014. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!