Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » En megfogom talalni valaha az...

En megfogom talalni valaha az igazit?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy volt egy egeszen hosszu kapcsolatom... Masfel evig tartott.. azt hiszem most mar kihevertem... Volt mar 2 "jelolt" is... De nagyon nehez olyan lanyt talalni, aki nem cigizik es nem issza degezre magat minden hetvegen... 17 eves vagyok... Korosztalyomhoz sajnos tul komoly ezert annyi baratom sincs... Illetve baratom nincs is... Csak haverok.. mit csinaljak ? Vagyom egy kis torodesrd....
2014. szept. 14. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
meg fogod talállni de talán csak akkor ha a korosztályod hozzád komolyodik majd. addig meg próbálj ellenni magad, élvezd a szingli létet, járj el, ismerkedj, bulizz, éld ki magad, aztán majd jön a nagy ő ha jönnie kell :)
2014. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan így érzek ahogyan te. Csak nekem még nem volt kapcsolatom és lány vagyok.

Hát manapság sajnos tényleg kevés olyan ember van.

2014. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
26voltam mikor megtalaltam az igazit-van meg idöd-31/n
2014. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre mindenkinek megvan az esélye,csak egyéni hozzáállás kérdése.
2014. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!