Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan, aki több évvel...

Van itt olyan, aki több évvel ezelőtt (mondjuk 10 éve) nem merte mondjuk megszólítani a kiszemelt lányt, de később rájött, hogy elszúrta és megszerezte magának végül?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen, valaki tapasztalta már? Mi volt a reakció, hogy sikerült?
2014. okt. 14. 21:54
1 2
 1/12 Tibohr ***** válasza:
Még nem találkoztam ilyesmivel
2014. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, viszont rájöttem, hogy ha össze is jövünk, 10 év alatt jó eséllyel vége lett volna már háromszor. Szóval hagyom a p1csába.
2014. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a 2-eskére:D Irigy:D
2014. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tényleg miért nem mered megszólítani a lányt?
2014. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy:

kezdettől fogva akartunk egymástól valamit. Kb fél évente feltűnt a srác, de elszúrtam. Aztán az első találkozástól számított 1,5 év múlva egyszer csak megint feltűnt a semmiből (azt hittem már sohasem beszélünk). És összejöttünk (1 hónapra). Tehát mindig össze akartunk jönni, csak sok volt a bénázás :D

2014. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
# 3 Mégis mire lennék irigy? :D Hogy ő se szólítja meg a csajt?? :D :D
2014. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 A másik ember érzéseire, hogy neki vannak, neked meg nincsenek.

És hogy a kérdezőnek van olyan ember akit szeretni tud, neked nincs.

2014. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 7 Szerintem valamit félreértettél. Bárcsak tényleg ne lenne olyan ember...
2014. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem teljesen azonos a sztorim, de úgy gondolom ide illik.

7-8 évesen szerelmes voltam X nevű lányba, két évvel később megtudtam a (akkori) legjobb barátnőjétől, hogy ő is szerelmes volt belém, de semmit nem léptem, nem volt annyi önbizalmam meg bátorságom akkor hogy legyen valami is... 6. Tól semmit nem beszéltem vele,mondhatni utaltuk egymást... Most egyetemen (20 évesen) újra találkoztunk, nagyon jó barátok lettünk, mindent meg tudunk egymással beszélni, és igen összetudnánk jönni de nem tesszük, mert féltjük a barátságot, múltkor felhívott magához... Hát nehéz volt visszafognunk magunkat, nem sokon múlt, hogy megtörténjen, de fontosabbnak tartjuk most a barátságot, mint hogy kockáztassuk egy kapcsolattal

2014. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem pedig az fordult meg a fejemben, hogyha lépnék, akkor elronthatnám az emlékeket és akkor nem igen lenne mibe kapaszkodnom, így inkább nem kockáztatnék. Néha megfordul a fejemben, hogy mi lenne, ha ... hiszen a lehetőség adott, már nem csinálok a nadrágomba, ha meg kell szólítani egy lányt.
2014. okt. 14. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!