Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjem meg a kiszemel...

Hogyan ismerjem meg a kiszemelt lányt?

Figyelt kérdés
Ugyértem milyen indokal szólítsam le? Vagy írjak neki és beszéljünk meg egy talalkát? Gyáva vagyok pedig úgy érzem lenne esélyem...

2014. szept. 29. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl.írj neki
2014. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most el kell h szomoritsalak, de amig en is ilyeneken tortem a fejem sose jott ossze semmi, mert csak 'benazas' lett belole. Utána magabiztosan, határozottan léptem föl, nem érdekelt h mit gondol rólam a csaj, az érdekelt h mit gondol rólam amikor elbucsuzunk, vagy mit gondol késöbb. Miért? Nem tudom... hülyeség és semmi logika nincs benne, mintahogy abban sem h miért szeretik a kockákakat a hasadon... Pár év múlva ha eljon az idö és lelkiekben is ezen fogsz dolgozni, akkor megfpgod érezni a váltpzást, de ez nekem évekbe telt (2-3-4). 14 éves koromtol kezdve probaltam valtoztatni, 16 éves koromra értem el nagyobb sikereket. Nagyon félénk voltam, azt vártam h a lányok kezdeményezzenek, vagy akinél ugy ereztem h bejohetek neki, azt hogyan szolitsam le..? Kesobb fokozatosan ereztem plane az utobbi 1 evben h ferfiasabbá válok... a környezetemben jelentkeztek eloszor a valtozasok, aztán a csaladban, oltozkodesben, lányok terén. Vegul az egesz eletemben. Egész végig ezen dolgoztam es azt tudom mondani h megerte...


Mindenesetre add meg az esélyt magadnak is és a lánynak is. Csak nyerhetsz vele: Vagy egy lányt vagy tapasztalatot, vagy ha nagyon ügyes vagy mind2-t.


Sok Sikert! :DDD

2014. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én most leszek 16 éves, de magamat idegesítem, hogy nem merek lépni pedig már egy párszor eljátszottam fejben, de nem megy. Egyszerűen félek nekikezdeni mert mi van ha nem? Még ha nem lenne tök ismeretlen.. De így, hogy még köszönő viszonyban sem vagyok vele
2014. szept. 29. 22:03
 4/4 anonim válasza:

Figyeld meg mit szeret, tudj meg róla többet!

Mond neki, hogy fogadásból meg kell ölelned!

Köszönj neki!

Mosolyogj rá, szemezz vele!

Sok szerencsét! :)

2014. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!