Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha Ő távolságtartó mostanában...

Ha Ő távolságtartó mostanában velem, az miért van? 16/L

Figyelt kérdés

Szóval megismertem egy fiút, akivel beszélgettünk, nagyon sok mindenben passzolunk, stb :) legutóbb amikor taliztunk megakart csókolni, de én elfutottam, mert megijedtem... amit utòlag már bánok:/// mert nekem is tetszik ^^

Utána még beszèltünk chaten, de a legutóbbi levelemre nem válaszol... remélem nem sértődött meg... Oo :( vagy ha igen, akkor hogyan tehetném jóvá? Mert megvárnám, h írjon ő... vagy írjak én?



2014. okt. 14. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki?
2014. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha találkozol csókold meg. :) Szerintem nem azon fog gondolkozni, hogy meg van sértôdve. :)
2014. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle egy sulis dolgot a tananyagról... neeem a lány nem kezdeményezhet első csòkot, vagy igen? ;)
2014. okt. 14. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan. :) Nem hinném, hogy zavarni fogja. :)
2014. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már megint ez a "a lány nem xyz"... DE!


Másrészt szerintem eléggé elvetted a kedvét, amikor elrohantál. Én utána nem foglalkoznék veled, megalázónak érezném.

2014. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor írok neki :) és köszi mindenkinek ^^
2014. okt. 14. 23:39
 7/9 anonim válasza:
ne alapozz közösségire:DHogy ott nem válaszol az lehet az hogy nincs ideje vagy dolga van.Az csak net,inkább az helyett hivjad fel.Ha meg akart csokolni valszeg tetszel neki,és nem fogja zavarni a dolog:))
2014. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta már beszéltünk, valóban sok dolga van :) de a lány is felhívhatja? akkor nem fog nyomulósnak hinni?
2014. okt. 23. 09:31
 9/9 anonim válasza:
Nem,eggyáltalán.Az elmondottak alapján 99százalék hogy bejössz neki:)És szerintem örülni fog neki ha felhivod.Lehetséges hogy őfelhivna csak nem mer a történtek után vagy ezer más ok.Szerintem probald meg:))
2014. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!