Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet megmaradni olyan...

Hogy lehet megmaradni olyan emberek közelében, akiknek nagyon erős a szexuális kisugárzásuk?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, de ismerek pár ilyen pasit, és nem bírok megmaradni a közelükben, vagy higgadtan beszélni velük, mert bőven kimerítik a "vonzó" és "csábító" fogalmát.

Most van párom (ő is ilyen), így most senki nem veszélyes rám ilyen téren, de amikor épp nem volt, akkor nagyon tudtak rám hatni az ilyen pasik.


Ők tudnak a vonzerejükről?


Vannak itt ilyen pasik vagy nők? Kihasználjátok a vonzerőtöket?

Aki találkozott ilyen személlyel, hogy érzett?


2014. okt. 13. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Felállt a kukim
2014. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok! Ragadnak rám a csajok.
2014. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es ezt nevezem vonzerőnek.. :D

Olyan lehet a kisugárzásod mint Paksé :D :D

2014. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2# miért jársz ide hazudni?
2014. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, hogy amikor kívánósabb vagyok, jobban közelednek hozzám a pasik. Megmaradnak a közelemben, mert nem térnek a tárgyra és én sem forszírozom, de a vonzalom az egyértelműen látszik és jó érzés.

28L

2014. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy ilyen lányt és elég keményen "köröz körülöttem". Konkrétan legutóbb amikor kettesben voltunk kijelentette, hogy jó lenne már, ha valaki lekezelné (nem ilyen szépen)...


Én meg, hogy is mondjam... simán lekezelném, de nem kellenek a pletykák és eléggé nagy szája van, nem marad benne meg semmi. Innentől fogva erőt veszek magamon és amikor csak lehet, kerülöm. Tuti, hogy tudja magáról a vonzerejét, mert direkt olyan ruhákat hord és szerintem marhára élvezi, ha bámulják. Legutóbb miközben velem beszélgetett, legalább másik két-három kandúr legeltette a dekoltázsán a szemét (akiket jól ki is nevettem közben).


Szerencsére már nem vagyok 18 éves, úgyhogy nem áll fel állandóan, mint régen. Korábban borzasztóan kanos lettem volna, most már csak szimplán leszarom és hagyom, hadd mondja.

2014. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!