Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vesznek emberszámba,...

Miért nem vesznek emberszámba, miért utasít el 100 lányból 100? 162cm vagyok és ez már bűn?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 00:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem a 162 centi a bűn, hanem a rinyálás. Meg a próbálkozás.

Légy férfi, ne próbálkozz, hódíts!


Egy kis statisztika a páromtól (163 cm): több mint 100 nővel szexelt, két komolyabb kapcsolata volt előttem (minimum egy év), egy nő volt csak, aki következetesen visszautasította és nem tudta meghódítani. Mondjuk nem az a rinyagép típus, hanem az, aki tudja, hogy mit akar és látod rajta, hogy azt el is éri.


De van olyan ismerősöm is, aki a 185 centijével nem képes becsajozni évek óta. Pedig még pénze is van és olyan sportkocsija, hogy mindenki utánafordul az utcán. Csak épp masszívan sajnálja magát, az meg még így se szexi.. ne ess ebbe a hibába.

2014. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az alacsony lányoknak hol lenne baj? Ne
2014. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Az alacsony lányoknak hol lenne baj? Nekem per pillanat abból van elegem, hogy körülöttem mindenki 180+-os.

156cm/lány

2014. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Eh, bocsánat. Szórakozik a telefon...
2014. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Akkor te valamilyen társkeresőn lehettél ha ennyire számon tudod tartani a lányokat. Igen,kicsit hátrány ha alacsony vagy,de szerintem téged is zavarna ha magas lánnyal randiznál. Keress hozzád hasonló alacsony lányt,biztos van sok.Én ismerek jó párat. :)
2014. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

15.-nek. Azért nem vagyok hülye, hogy 162cm-es létemre 165 vagy 170cm-s lányoknál próbálkozzam.


Elájulok az itt hozzászóló "magas" lányok bölcs hozzászólásain! Mint, hogy: pl 170cm vagyok, de zavarna egy tőlem alacsonyabb pasi!

hábazzzzme! Ez egyértelmű! Nem is olyanoknál próbálkoztam. hanem, aki hozzám illene!


De, tudjátok mit vettem észre? Hogy még az alacsony lányok is magas pasit keresnek! Kövezzetek meg, ha nem igaz!

2014. okt. 13. 14:50
 17/21 anonim ***** válasza:

Olvass itt a gyakorin. A magas pasik meg azért sírnak, mert túl magasak.

A lányok olyat keresnek, aki nem kifogásokat gyárt, ilyen egyszerű. Ezért nem tudsz becsajozni.

2014. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ja, mondom ezt úgy, hogy én vagyok, akinek a pasija még egy centivel alacsonyabb is. Csak miután őt sem érdekli, engem se. Sőt: imádom a magas sarkú cipőket és minden további nélkül fel is veszem, ha megyünk valahová.

Na persze ezt egy olyan sipákolós pasi mellett nem lehetne megtenni, akinek még az az egy centi, ami alapból van is, fáj. De szerencsére ő nem ilyen rinyagép, ha felveszem a magas sarkút, már húzódik is mosolyra a szája és temeti az arcát a melleim közé. Ez a szexi hozzáállás :)

2014. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ha már ilyen hülyeséget kérdezel hogy "ez már bűn?" akkor ne várj értelmes válaszokat. :D
2014. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Rengeteg lánynál próbálkoztam én is, de egynek sem kellettem, mert ronda vagyok... 18/F
2014. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!