Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek lányokkal,...

Hogy ismerkedjek lányokkal, ha nem igazán szeretek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Eleve nem szeretem ezeket a kezdő ismerkedési beszélgetéseket, mint mit csinálsz szabadidődben, mit tanulsz, hol dolgozol stb. stb. Például amikor kérdezi valaki tőlem, hogy milyen irányban tanulsz válaszolok a kérdésre, de amikor kérdezik, mellé hogy melyik iskolába, olyankor agyf.szt kapok. Tehát nem az a baj, hogy félek a lányoktól, hanem nem vagyok oda a beszélgetésekért, és hát a kezdeményezés se az erősségem.

Társaságban se nagyon tudok kihez hozzászólni, de viszont négyszemközt könnyen tudok beszélgetni bárkivel, ha van valami jó téma. Kettesbe könnyen tudok beszélgetni valakivel, ha valahogy átrágtuk magunkat ezen a kezdő fázison.

Lehet azt hiszitek, hogy csak arra kéne nekem egy lány, egyáltalán nem, inkább egy komolyabb párkapcsolatot szeretnék egy olyan lánnyal, aki tetszik, de örülnék, aki eltudná nézni ezt a hibát vagy segítene ebben, hogy jobban menjen a beszélgetés.

Valamelyikőtöknek van valami hasonló problémája leírhatjátok?


2014. okt. 7. 21:59
 1/10 anonim válasza:
Telepatikus módon :D
2014. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fahéjas Alien ***** válasza:

Én is utálom a sablonokat, ezért mindig kivágom magamat azzal, hogy oda nem illő témát hozok fel vagy valami viccesebb irányba terelem a beszélgetést, a közhelyeket ki lehet kerülni, maximum kicsit szokatlanabbnak találnak majd az átlagostól.

De mennyire unalmas már... hányévesvagyhollakszmittanulszmitdolgozol, de kinek mi.

2014. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A net tele van jobbnál jobb önismereti és kommunikációs könyvekkel. Nem pua hülyeségekre gondolok itt, hanem tudományos művekre. Nem is a csajozásról szól. Az csak egy mellékhatás lesz, ha megtanulsz beszélni.
2014. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annak idején próbáltam játszani a hülyét, hogy grimaszolok és sikongatok, ezzel próbáltam kezdeményezni, de nem jött össze és kinőttem ebből.
2014. okt. 7. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Én próbálok az elején vegyesen kérdezgetni. Mesélni valamiről vagy kifejtem a véleményemet xy dologról, de itt neten át kell rágni néhány dolgot. Azt mondjuk sosem kérdezem ki hova jár, inkább a tagozatot, mi érdekli, meg magáról, ijesmi. Személyesen persze kicsit másabb a helyzet, mert ott sok dolog egyértelmű és biztosabb is.

De megmondanád kérlek (ez nem akar szarkasztikus kérdés lenni), hogy te miszerint gondolod az ismerkedést?

2014. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Hát nem úgy, hogy odamegyek egy vadidegen lányhoz és szimpatikus vagy szeretnél e ismerkedni. Nem tartom ezt az ismerkedési módot helyesnek és gyakran azt se tudom mit mondjak. Úgy képzelem el, hogy társaságban megismerkedek valakivel, akivel egy húron pendülök vagy csak úgy megismerkedek spontán valakivel.
2014. okt. 7. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Én se nagyon szeretem az ilyeneket, de hát túl kell esni rajta, a többi meg jön magától.

Én is mindig próbálok közbeszúrni valamit, hogy ne legyen annyira uncsi a beszélgetés, de vannak, akik nem kaphatóak ilyenekre.

Baromi jó lenne, ha olyannal ismerkedhetnék, aki mindig felhoz valami állati vicces témát vagy valami, hogy ne csak nekem kelljen. :D

2014. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nézz ki jól, ezeknek úgyis a külső a lényeg
2014. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet feltudnék hozni vicces témát, de jó lenne látni rajta, hogy meglenne e a közös témánk meghogy nem e untatom. Nagyon szeretem, ha valaki kedves velem és rám mosolyog érzem rajta, hogy megoszthatok vele mindent.
2014. okt. 7. 22:25
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó neked, nálam pont fordítva van. Társaságban (nagyképűség nélkül állítom) elég nagy arcom van, szeretek hangoskodni, poénokat durrogtatni, amikor meg kettesben maradok akármilyen szép lánnyal, teljesen kuka leszek, egy szó ki nem esik a számon. Inkább te adj nekem tippeket, hogy négyszemközt mi a jó anyámat beszélgessek egy nővel...
2014. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!