Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ha nem érdekel a csaj csak azt akarom. Nehéz beszélgetni semmi nem jut eszembe?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ez attol fugg hàny èves vagy
2012. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Szia! Meg akarlak dugni."


Valoszinu kapsz egy jo nagy pofont, de ha szerencses vagy neki is csak az kell es humora is van (ebben az esetben pedig egy vad ejszaka var ratok).


Sok sikert csodor!

2012. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18/f a pofon nem baj élvezném.is h legalább testi kontaktusba kerülnék vele
2012. júl. 25. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig a cél érdekében meg kell tanulnod lökni az üres szöveget.
2012. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen ez a legnehezebb jó lenne ilyen gondolatátvivös módszer és látnák h nem vagyok én olyan rossz gyerek am.a külsömmel nincs baj elég jó formában vagyok a kondizástól meg arcra is meg nem vagyok büdös se csak lehet h gyerekes soha nem voltam irányító félek a feladatoktól nem vagyok magabiztos szerintem ez a gond.
2012. júl. 25. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát legalább jól látod. EZ a baj.
2012. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért gondoljátok, hogy a nők egyéjszakás kapcsolatokra vágynak. Fel kéne fogni, hogy az ingyen szex nem létezik. Vagy fizetsz érte, vagy energiát fektetsz egy tartós kapcsolatba.
2012. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én se csak egyéjszakásra vágyok lehet az több is aztán kialakulhat valami köztünk szal az lenne a jó ha a szexnek nem tulajdonítanának ekkora jelentöséget.
2012. júl. 25. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!