Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Felhúztam magam, ez most...

Felhúztam magam, ez most komoly? Ezért nem meritek pasik leszólítani a lányokat?

Figyelt kérdés

A 12-es válaszoló komolyan gondolja amit ír, vagy ez egy hülye troll?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__616..


GYÁVÁK VAGYTOK ÉS CSAK A KIFOGÁSOKAT KERESITEK! A 12-ES VÁLASZOLÓNAK IS EZT ÜZENEM, GYÁVA VAGY, ÉS A KIFOGÁSAID MÖGÉ BÚJSZ. A LEGSZEBB LÁNYOKNÁL IS LENNE ESÉLYETEK, HA NEM LENNÉTEK ILYEN ELFUSERÁLTAK! SÍRDOGÁLJATOK CSAK, ÍGY SOSE LESZ BARÁTNŐTÖK!


2014. okt. 6. 22:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

Én abszolút egyetértek a 12-es válaszolóval nőként. Ne tudd meg, hányan zaklatnak, hányan jogosítják fel magukat, hogy akadályoznak a dolgom végzésében (munka, sietés x helyre), hányan zavarnak meg amikor magányra vágyom, és hányan kezelnek 2 lábon járó lukként. Utcán, vásárlóként vagy épp eladóként nem arra vágyom, hogy megdönthető tárgyként tekintsenek rám, elvárok annyi tiszteletet, amennyit én is adni tudok. Felüdülés egy olyan férfi írását olvasni, aki egyszerűen nem akarja zavarni a nőket, mert megvan az alap tisztelet, ami mindenkiben benne kellene, hogy legyen.

Nem mellesleg nem ezeken a helyeken kell ismerkedni. Lehet így is, vannak "tündérmesék", akiknek összejött-jó nekik, szívemből kívánok sok boldogságot-de ez igen ritka.


(egyébként az egyik "itteni" válaszoló írta az Aspergert (aspi), nekem is sanszos, hogy ez van-hogy ez összefüggésben áll-e a véleményemmel nem tudom. Azt tudom, hogy biztosan nem aspergeres ismerőseim is osztják a véleményemet - és a 12-es véleményét).


23/N

2014. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és nagyon jó gyerekek, de akkor kérdem én, hogy aki nem jár szórakozóhelyre, akkor az hol a büdös fenébe ismerkedjen???


ha se tömegközlekedésen se bolt se bevásárlóközpontokban se utcán nem szeretik....

2014. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22

Bárhol ahova az emberek nem azért mennek mert dolguk van, pl. park, kávézó.

2014. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Akkor leírok egy példát a saját életemből.


Korán reggel megyek munkába (kb 20éves voltam) mikor az álmos fejemből meglátok egy csini lányt, hatalmas barna szemekkel. Na, ezekbe a szemekbe feledkeztem bele.


Mikor a tömeg elsodort egymás közeléből minket, továbbra is kerestem a szemkontaktust és bizony többször összemosolyogtunk.


Ekkor fogtam egy darab papírt a zsebemből (valami blokk lehetett) és ráírtam, h este találkoznánk-e ennek a busznak a végállomásán.


Majd mikor látta, h akarok neki üzenni, megkértem a buszon utazókat, h eljuttatnák-e neki a papírt?(meglehetősen nagy tömeg volt)


Nagyjából az egész busznak jókedve lett a jelenettől és a lánynak is nagyon tetszett, h nem hagytam elveszni. Mindenki készségesen segített, és kézről kézre járt a papír... :)


A vége persze happy end.

Jártunk utána egy ideig, és még ma is sok év távlatából felemlegeti néha, h milyen jól esett neki ez a gesztus.


Szóval, legyetek bátrak és ne szalasszátok el amit az élet felkínál nektek!


38/F

2014. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Persze 24-es mert tetszettél neki.

De erre kicsi az esély.

Ha nem tetszettél volna neki akkor nem lett volna semmi sem belőle.


Egyesek hiába próbálkozunk mindenhol ha csak az elutasítást kapjuk.


Nem mindenkinek jön össze, ez a helyzet a többi sablon duma meg nem kell.

2014. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
60%

# 25


Ajjaj, gyerekek, nagy a baj.


Ha nem tetszel a lánynak akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor is csak zaklatásnak fogja venni.


Ahhoz, h kapcsolatot kezdeményezz, kellenek pozitív metakommunikációs jelzések.

Ne mondjátok, h erről most hallotok először!?



Az nyilván nem megy, h boldog boldogtalant leszólítasz az utcán, h: "dugunk?"


De az nem megy sehol sem. Nincs olyan hely a bolygón, ahol eséllyel indulhatsz egy lányért, ha nem tetszel neki.


Viszont ehhez nem kell szépnek, izmosnak, gazdagnak lenni. Elég, ha látszik, h jól érzed magad a bőrödben és nem játszod meg magad. Persze kell egy kis mosoly is, és némi önbizalom.

2014. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!