Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Felhúztam magam, ez most...

Felhúztam magam, ez most komoly? Ezért nem meritek pasik leszólítani a lányokat?

Figyelt kérdés

A 12-es válaszoló komolyan gondolja amit ír, vagy ez egy hülye troll?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__616..


GYÁVÁK VAGYTOK ÉS CSAK A KIFOGÁSOKAT KERESITEK! A 12-ES VÁLASZOLÓNAK IS EZT ÜZENEM, GYÁVA VAGY, ÉS A KIFOGÁSAID MÖGÉ BÚJSZ. A LEGSZEBB LÁNYOKNÁL IS LENNE ESÉLYETEK, HA NEM LENNÉTEK ILYEN ELFUSERÁLTAK! SÍRDOGÁLJATOK CSAK, ÍGY SOSE LESZ BARÁTNŐTÖK!


2014. okt. 6. 22:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
xanax ember, xanax!
2014. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Pedíg igaza van a 12esnek:)
2014. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem tipikus aspi gondolkodás. Tán maga se tudja. Olvass utána, ha érdekel. Bántani nem kell érte, nem tehet róla. Ha bántod, te se vagy jobb. Vagy egy vak embert berúgnál a villamos alá, mert nem tetszik, hogy vak?
2014. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Te komolyan egy kommenten húzod fel magad? hújjajj bajok vannak.
2014. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is igaza van a 12-esnek.

L

2014. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
itt most senkinek sincs igaza! aki nem próbálkozik az eleve elbukott. ugyanakkor alap esetben sok jóra nem kell számítani egy ilyen leszólításnál. annyiban igaza van a kérdezőnek, hogy tököt kell növeszteni!
2014. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit zavar ez téged.
2014. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%

Az a vicc,hogy teljesen igaza van.Valóban így működnek manapság a dolgok,ha egy srác nem jóképűnek születik.Mert akkor aztán csak a megalázást,elutasítást kapja.

Próbáld ki egyszer ugyanazzal a lánnyal,először állítsa meg egy átlagos kinézetű srác,nézd meg a reakcióit.Majd utána ugyanezt a lányt állítsa meg hasonlóan egy "jóképű" gyerek,és nézd meg ott mit fog reagálni a lány. :)

2014. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Gyávaságot kiabál egy lány, akinek csak ülnie kell a kis popóján, és várni. Még a végén megsajnálom. :D
2014. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Leszavaztam!! Akassza fel magát az ilyen
2014. okt. 6. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!